Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a jobb hőségben, csukott...

Mi a jobb hőségben, csukott ablak vagy nyitott ablak sötétítővel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csukott ablak sötétítővel. Estére, mikor a kinti és a benti hőmérséklet majdnem egyforma, akkor nyisd ki az ablakot. Onnan, már egész reggelig (vagy míg a nap nem kezd nagyon besütni) nyitva hagyhatod.

Hisz' ha a melegben nyitva van az ablak, csak a forró levegőt engeded be a lakásba.

Én is így csinálom a panelban.

2011. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csukott ablak jobb (lenne), ha kibírnánk. :( Én is tetőtérben lakom, kisgyerekkel vagyok itthon, de résnyire nyitva van minden ablak + rajta a sötétítől. Ha csukva van, nem áramlik a levegő, meg lehet fulladni... SZóval tapasztald ki, Neked hogy a jobb.
2011. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Reggel este szellöztetés minden nyitva.Utána minden csukva sötétítövel.
2011. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csukott ablak sötétítővel, legjobb redőnnyel. Én korán reggel kiszellőztetek, utána becsukom az ablakokat és lehúzom a redőnyöket. Estefelé nyitom ki, amikor már kintről bejön egy kis frissebb levegő.
2011. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam napközben csukva az ablak,este nyitva egészen reggelig. Nem szoktam besötétíteni csak 3-4óra fele,mert akkor süt be nagyon a nap.
2011. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hol laksz, itt Budán most nagyon jó kis szél fúj. egyébként én úgy csinálom hogy nyitott ablak plusz a redőny úgy leengedve, h a réseken bejöjjön a levegő. egy kis huzat, és kellemes idő lesz.
2011. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy kellemesebb érzés, ha ugyan melegebb van pár fokkal, de legalább áramlik a levegő, mint a kevésbé meleg, de mozdulatlan levegő, ami ráadásul hamar el is használódik ilyenkor, és áporodott testszag lesz az egész lakásban. Szóval én inkább huzatolni szoktam, még akkor is, ha csak forró levegő jön be. Esetleg bevizezem a fejem, vagy lezuhanyzok, és a légmozgás miatt máris nincs olyan melegem.
2011. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

jaja, azért a legjobb hőérzetet a légáramlás adja, a ventilátor sem hűt, csak legyez :)


szóval egy minimális huzat, és frissebb, jobb levegő lesz a lakásban.

2011. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!