Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A zárt vagy a nyitott cicawc...

A zárt vagy a nyitott cicawc a jobb?

Figyelt kérdés

Kiscicánk kinőtte a nyitott almostálcát és most szeretnénk venni neki másikat. Láttuk ezt a zárt wc-t is. Nektek az bejött? Vagy egyszerűen csak egy nagyobb alomtálca legyen?

Adjatok tanácsot! :-D


2010. jan. 31. 21:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én kénytelen voltam zártat venni, ugyanis a drágaság lány létére a fenekét kitolva felfelé pisilt, és a falon folyt a cucc. Nagyon félős cica, nem hittem hogy be mer menni a zárt wc-be, úgyhogy az ajtót azért levettem, és láss csodát, már első alkalommal simán használta. Nekünk bevált, főleg szilikagéles alommal, így még szaga is alig van.
2010. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Tegnap megtörtént a vásárlás, betuszkoltunk, de nem nem talált ki szegény belőle, így a lendőajtót nekünk is le kellett vennünk.

Így ajtó nélkül már vidáman belement.

(Amúgy mi is ezt a kristályos almot használjuk, ez vált be a legjobban.)

2010. febr. 2. 08:43
 13/13 anonim ***** válasza:
Tanácsolom hogy egy két hét múlva mikor a cica megszokta a "bezártságot" próbáld meg felteni az ajtót! Én így csináltam és mostmár tudja használni a lengőajtót, néha vicces volt mert bent ült és kaparta a lengőajtót de hagyni kell hogy magától rájöjjön hogyan működik! Mostmár nálunk sisncs gond vele!
2010. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!