Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fél kóbor vidéki macskáim...

Fél kóbor vidéki macskáim mindig hoznak nekem egeret! Néha több darabban. (jól tápláltak) De most az egyik belekakilt az tejes itatóba! EZ MI?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg azert viszik neked, hogy lasd milyen ugyesek. Es dicsekednek. A "gazdinak viszik ajandekba" cuki szoveg, de semmi alapja. Csak a meglepodott tapos gazdik hiszik azt, es terjesztik, hogy jajjj de edes ajandekot hozott anyucinak... Az en macskam is odahozza hozzam az egeret, van amikor varja, hogy en is jatszak vele. Amolyan lasd mim van, kersz tipus.

A masik: ha almos a cica akkor szokott a taljaba sza.rni ha nincs rendesen tisztitva. Kinti macskanal bonyolultabb a helyzet. Lehet, hogy osszekentek idegen macskak es mintegy teruletvisszajeloles volt nala. Vagy valami betegsege van. Esetleg valamiert akadalyozva volt a megszokott helyen. De az is lehet, hogy csak siman sza.rik rad. Biztos hogy o volt? Lattad is a muveletet?

2014. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem láttam az akciót és nem gondolom, hogy letojnának!

(Mamacica és a fia, aki már nagyobb nála!)

Na mindegy, azóta is ott van a tálkába a tej helyett!

Remélem ebből tanulnak!

:/

2014. dec. 14. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:

A legrosszabb amit tehetsz, hogy nem takaritod ki fertotlenitovel a taljukat.

De ha te igy allsz hozzajuk, akkor ne csodalkozz, ha ok is. Vannak annyira inteligensek, hogy megertsek es szep lassan eltunjenek az eletedbol.

Sajnalom a cicaidat.

2014. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Természetesen pár nap után kidobtam azt a tálat és addig is egy másikból ittak!

Nagyon szeretnek a cicáim!

Egész nap itt ólálkodnak, és dorombolva alszik és eszik mind a kettő, mikor beengedem!

2014. dec. 15. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak rossz napjuk volt, vagy pedig arra járt egy agyilag korlátolt fajtársuk és úgy jelölte meg a helyet. Sajnos vannak kérdések amikre nem tudunk válaszolni.
2014. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, én is erre jutottam!

Vannak itt bőven mások!

Ezért is jó, ha ketten vannak!

2014. dec. 17. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!