Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska minden esetben csak...

A macska minden esetben csak érdekből hízeleg, vagy tud ő is ragaszkodni?

Figyelt kérdés
kandúrmacskánk tipikus cica életet él vidéki kertesházi környezetben, elméletileg a miénk, gyakorlatilag nem tudom még a környéken hány háznál hízeleghet élelemért, de mindig hazajön, és bújik, dorombol, erőszakos nyávogással igaz élelmet követel, de valahogy mégis szívesen engedtem most le a kazánhoz -tudja hogy ott melegebb van és lekérezkedett- hogy melegben aludhasson. elvileg a macskák lelke bonyolultabb a kutyákénál és nem is igazán fejtették meg ebből nem tudom mi igaz, kérdés hogy nála is lehet egyféle ragaszkodás, vagy csak a jólétért csinálja?
2014. dec. 14. 20:56
1 2
 11/12 anonim válasza:
10-es: hatalmas kamu az egész írásod. Nem fogad el idegentől? Azért halnak meg nap mint nap ezek a buta állatok mert lemérgezik őket, mindenhol zabálnak.
2023. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
én is tanusíthatom hogy hozzánk járnak szomszéd macskák át enni folyamatosan, sőt várják, hiába a saját helyükön is kaptak már. azt meg egy macska biztos hogy nem tudja megállapítani hogy valami mérgezett, rátalál, finomnak találja, megeszi
2023. márc. 9. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!