Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Macskámnak van egy nagyon...

A Macskámnak van egy nagyon csúnya seb az arcán most egy 10 perce vettem észre és meg kérdeztem az apámat hogy vigyük el állat orvoshoz! De azt mondta nem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kérlek Segítsetek :,(((

Már a lelkemet is kisírtam érte és nagyon csúnya a seb!!!!


2008. aug. 17. 15:57
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
És most meg néztem és van rajta egy luk az arcán!!!
2008. aug. 17. 16:25
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Sürgősen vidd orvoshoz, különben a seb(luk) csúnyán elfertőződik, és bele is halhat. Tapasztalatból mondom, nekünk a kutyánk járt így, sajnos elcsavargott, és mire visszajött, a seb mély is volt és elfertőződött és hiába adott neki az orvos bármilyen antibiotikumot, már nem lehetett segíteni rajta...:(:S

2008. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hívjál papot...

Komolyra fordítva: ha tényleg annyira durva a seb, akkor csak állatorvos tudja normálisan ellátni, ha Te otthoni emberek számára készült szerekkel, vagy bármi mással elkezded "kezelni", akkor többet ártasz vele, mint használsz.

2008. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De aztmondta az apám hogy nem visszük el állat orvoshoz!:,(Fogalmam sincs hogy mit tegyek felhívtam az anyámat és mondta hogy holnap felhívja az állat orvost!Ugyan is a szüleim elváltak:(addig is mit tegyek!?
2008. aug. 17. 17:04
 5/18 anonim ***** válasza:
hát én ha a hejedben lennék elvinném az állatdokihoz....milyen apa az (már bocs)aki nem viszi el a gyereke kedvencét állatorvoshoz, ha kell.......
2008. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Te ugyanaz vagy aki pár kérdéssel ezelőtt írta, hogy az apja nem engedi beoltani a macskádat, mert gyűlöli? Ez esetben nem kellett volna macskát tartani. Alapszabály, hogy csak akkor lehet háziállatot tartani, ha minden családtag szeretné. Ha más nem megy, kérd anyád segítségét. Ma úgyis csak az ügyeletes állatorvost hívhatnád, de az tényleg nagyon drága, és csak akkor érdemes kihívni, ha nagyn veszélyes a helyzet.
2008. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Egyedül nem tudod elvinni? Nagyon messze van? Vagy nem is tudod hol az állatorvos? Ha elég nagy vagy már akkor nézz utána a neten hol van a közeletekben állatorvos és vidd el. Vagy hívj ki egyet. Nagyon csúnyán el fog fertőződni, ha nem látja állatorvos... próbáld meg rágni apukád fülét, hogy vigyétek el, esetleg ajánlj fel valamit mondjuk egy hétig te mosogatsz, tudom is én. :)

2008. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hát nem ismeritek az apámat nagyon nem szereti a macskákat úgy hogy bármit felajánlok akkor se visszük el a cicát én mindent megtennék hogy el vigyem de a miközelünkben nincs állat orvos és még csak 13 vagyok!

De most alszik a cica adtam neki fájdalom csilapítót de én már felhívtam az anyámat és azt mondta hogy holnap egyből jön és visszük orvoshoz vagy megyünk állat patikába!De nagyon félek az estétől mert kint járkálnak a kandúrok és félek hogy valami történik a cicámmal de persze el van kerítve ugyanis vannak picik és őket is nagyon féltem!remélem holnapig kibírja a cica de amúgy jól van.És igen én voltam az előző is.

2008. aug. 17. 19:48
 9/18 A kérdező kommentje:
És az anyám nagyon messze lakik szóval ezért csak holnap tud jönni.
2008. aug. 17. 19:49
 10/18 anonim ***** válasza:

Ne aggódj biztos hogy holnapig kibirja ha csak az arcán van seb.nem kell sírnod meg fog gyógyulni.Tudom milyen érzés.Egyszer én is sírtam már mikor beteg volt a macskám.Ő a kedvenc macsekom volt egyszer egy nagy vihar szaladt volna be a lkaásba este és összeesett legurult a lépcsőröl és nem tudott felkelni a földről.Amikor odamentem hozzá én megnéztem de semmi sebet nem láttam rajta olyan folt mintha valami rohamot kapott volna.Teljesen merev volt az egész teste a szíve nagyon vert a pupillája is ki volt tágulva a levegőt gyorsan kapkodta és ott hánykolódott a földön.Hiába hívtuk az állatdokit nem vette fel a telefont.Adtunk neki egy kis nyugtatót mert attól féltem nem éli túl az éjszakát Nagyon rossz volt látni.Egész éjszaka sírtam és nem tudtam aludni csak arra gondoltam hogy minél hamarabb meggyógyuljon.Másnap reggel megyek a konyhába látom hogy a macskám ott sétálgat eszik és semmi baja sincs.Enyhén meglepődtem hogy tegnap este már a halálán volt most meg úgy evett mintha semmisem történt volna.

Szoval ezért nem kell sírni meg tudják gyógyítani a macskádat.

2008. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!