Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Macskámnak van egy nagyon...

A Macskámnak van egy nagyon csúnya seb az arcán most egy 10 perce vettem észre és meg kérdeztem az apámat hogy vigyük el állat orvoshoz! De azt mondta nem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kérlek Segítsetek :,(((

Már a lelkemet is kisírtam érte és nagyon csúnya a seb!!!!


2008. aug. 17. 15:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia, ha van otthon Betadine cseppetek (barna fetőtlenítő folyadék) cseppents a cica sebére belőle. (Holnap reggel is)

Nem írtad, hogy hol laksz, de bizonyára van a közelben állatorvos (ha megírod hol élsz, segítek keresni). Hívd fel,és kérdezd meg, megnézné-e a cicusod ha elviszed, akkor is ha épp nem tudsz fizetni (gondolom ez a probléma, amiért aggódsz, hogy apukád nem partner a dologban) Sok állatorvos ilyenkor is segít.

2008. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Törökbálinton lakom de amikor a kutyám volt bajban akkor 6 állatorvost kérdeztünk meg hogy ki e jön mert elvérzik a kutya és azt mondták hogy nem az egyik állat orvos pedig azt mondta hogy fáj a lába és nem tud így kimenni de felajánlottuk hogy mi elvisszük kocsival de azt mondta hogy nem!:(És másnapra meghalt a kutyám:,(((
2008. aug. 18. 08:38
 13/18 A kérdező kommentje:

Ma negyed öt után megyünk állatorvoshoz anyám montda hogy itt a közelben törökbálinton van egy állat orvos!:)

Most már jobban érzem magam:)!

2008. aug. 18. 09:11
 14/18 anonim ***** válasza:
Remélem hogy meggyógyul a cicád......én is naon drukkolok :D
2008. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Na, mi van a cicával?
2008. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nagyon jól van semmi baja jól érzi magát le van kezelve és szépen gyógyul a seb!:)
2008. aug. 18. 18:45
 17/18 anonim válasza:
Milyen fájdalom csillapítót adtál neki???
2008. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lehet apukád volt...
2010. dec. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!