Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának adhatok Normaflore-t?

Macskának adhatok Normaflore-t?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne! A ragadozók bélflórája teljesen más, mint a mindenevőké (pl. az emberé), nem nekik lett kitalálva.
2014. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
mérd le hány kiló a macskád. Egy 60 kilós embernek kell egy adag normaflore. A macskának az egy adag 5%-a is sok
2014. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 intrepid ***** válasza:
Adhatsz, de fölösleges. Lehet, hasmenést csinálsz neki. Miért akarsz adni neki?
2014. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A 30 kg-os kutyának mikor hasmenése volt 2x1-et kellett az ivóvízébe önteni. Állatorvos javasolta.
2014. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megy a hasa de nem hinném, hogy beteg, étvágya rendesen van. Olvastam neten, hogy az állatorvos javasolta a napi 2x fél ampullát, de nem tudom merjem-e odaadni neki
2014. dec. 16. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet adni, nálunk is szokta az állatorvos ajánlani, kárt nem tud okozni. Viszont inkább tisztázni kellene a hasmenés okát és aszerint kezelni. Lehet tápváltástól, rossz minőségű táptól, vírustól, bélféregtől, giardiától .... és még sok minden mástól. Ha nem javul 1-2 napon belül, állatorvoshoz kell vinni.
2014. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vicuska87 ***** válasza:
60%

Nyugodtan adhatod neki, állatorvos is szokta ajánlani, viszont ettől nem fog elmúlni a hasmenése, annak utána kell járni!

Van kifejezetten ilyen bélflóra javító cicáknak azaz Agroferm pet por! Nagyon kis tuti szer.. :)

2014. dec. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!