Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum után?

Antibiotikum után?

Figyelt kérdés
Elég gyenge az immunrendszerem, ez volt a második tüdőgyulladásom az elmúlt két évben és sokat vagyok beteg. Felírtak antibiotikumot a tüdőgyulladásra. Abbahagytam a szedését és nagyon sok lett a folyásom. Nincs szaga, színtelen, átlátszó és a hüvelybemenetemnél nem komfortos de nem is viszket és nincs kipirosodva. Volt már ilyen, akkor egy hét alatt elmúlt. Ez a rossz ph miatt van? Nem hiszem hogy ez gomba mert a mennyiség meg a diszkomfort gondolom nem lehet de mit lehet tenni? Kell hüvelyflóra helyreállító? Most használok először Normaflore-t de az csak a bélflórára jó. Fájt a hasam és hányingerem is volt néha a kúra alatt de elvileg ez normális. Nem gond ha csak a kúra után kezdem el inni a Normaflore-t?

2014. nov. 29. 02:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Jobb is, ha a kúra végén használsz probiotikumokat, mert így az antibiotikum már nem bántja a bevitt friss baráti baktériumokat. (A Normaflore egyébként - ha jól emlékszem - antibiotikumnak ellenálló bacikat tartalmaz.


A hüvelyflóra helyreállításához hüvelyi úton használható probiotikumot használj! Ártani biztos nem fog, és antibiotikum kúra után egyébként is elvileg ajánlott.


Bár nem értek hozzá, és ilyen tapasztalatom még nem volt, de a tüneteid szerintem lehetnek attól, hogy meggyengült a természetes hüvelyflóra.

2014. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!