Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet? Nagyon aggódom....

Mi baja lehet? Nagyon aggódom. Van tippje v. kinek?

Figyelt kérdés
Nem értem, eddig mindig nyávogott, és mindig megpróbált beszökni a házba a macskánk. Most, mint egy néma mozdulatlanul ül a pince lépcső tetején. Amikor leültem mellé, és óvatosan nyomkodva végigtapogattam valahol a hátsó fele felé amikor odaértem, elkezdett vinnyogni. Azért nem tudom pontosan, mert ült, és az Istenért sem volt hajlandó felkelni. Nagyon aggódom.

2014. dec. 20. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Kandúr, vagy nőstény?
2014. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nincs hat hónapos se és kan cica.
2014. dec. 20. 13:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan aggódsz, mivel beteg. Lehet, hogy lázas is. Eszik egyébként? Ha nem eszik, akkor állatorvoshoz vidd el minél előbb.
2014. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már teljesen mindegy. Tegnap a nővérem a barátjával elvitte orvoshoz, és kiderült vírust kapott el, de már régebben, amikor elhoztuk, és kikezdte a szervezetét, és mire hazaértek a kis Fitz kilehelte a lelkét a doboz alján. Ma temettük el. Anyuékat nem érdekli Fitz, de én tegnap a nővéremnél sírtam, és most mindketten gyászban vagyunk. A mai nap folyamán már kétszer háromszor elsírtam magam. De remélem Fitz már jó helyre került és legalább 60 év múlva utána megyek. :'(
2014. dec. 21. 11:58
 5/8 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm Lepcsőke nevű válaszoló.
2014. dec. 21. 11:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazán szívesen és sajnálom, hogy nem tudtak rajta segíteni.
2014. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
részvétem a tünemény miatt :C
2014. dec. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. dec. 24. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!