Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kényes szobamacskám megszokna...

Kényes szobamacskám megszokna egy csivavát?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Megszokni meg fogja. De hogy szeresse is...

Én a csivit jobban félteném.

Általában két állat összeszoktatásánál azt szokták mondani, hogy a réginek meg kell maradni a státusában. És éreztetni kell vele, hogy ő nem szorul háttérbe. Ugyanakkor az újnak is kell a kedvére tenni.

Az összeszoktatási időszakban sok finomsággal kell kedveskedned a cicának

2010. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hátt. attól függ milyen vérű a cicus! nekem van egy Bombay fajta jó nagy termetű cicusom, és akármilyen kiscicát mutatok neki, vagy rakok oda hozzá nem viseli el!! karmolja pofozza fuj rá!! Ezért van csak 1 cicám, de nagyon szertem mert másokkal nagyon barátságos, csak a cicukat nem viseli el! Szeretnék egy kis westi kutyost és apumnak az egyik ismerőse elhozta az övét megmutatni. Eleinte féltem hogy Kormi mit fog rá szólni, de nem csinált semmit! Megszaglászták egymást, és utána összebujtak és aludtak!! :) nagyon cukik voltak!

Nah bocsi hogy leírtam a történetem, de szerintem a fajtától függ ha tudod akkor létszi írd már a cicus fajtáját! De szerintem semmi baj nem lesz!!

2010. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, legfeljebb szeretni nem fogja.
2010. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!