Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nemű ez a cica (kép lent)?

Milyen nemű ez a cica (kép lent)?

Figyelt kérdés

3 napja "beköltözött" hozzánk egy cica, és nem tudjuk eldönteni, hogy kandúr vagy nőstény.


Légyszi segítsetek! Előre is köszönöm!


[link]


2015. jan. 2. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nőstény.
2015. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ugy vélem fiu ivartalanitott
2015. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2015. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mopsz kutyus válasza:
én szerintem egy ivartalanított macska.
2015. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi sem tudjuk eldönteni, hogy nőstény vagy ivartalanított kandúr...
2015. jan. 2. 14:13
 6/11 anonim válasza:

Szerintem várjatok vele majd elválik.

Fél évig abban a tudatban éltem hogy az egyik macskánk nőstény aztán kiderült hogy kandúr csak később rajzolódott ki neki a tojása.

2015. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Figyelj,egy lehetőséged van,meg kell nézned,hogy van lyuk vagy nincs lyuk :D Szerintem amúgy nincs,és ivartalanított kandúr,de ezt képről így nem lehet megmondani.
2015. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem kiscica már, és fontos lenne, hogy tudjam a nemét, mert gazdát szeretnék keresni neki. Nem tarthatjuk meg sajnos, mert már van 2 kandúrunk (meg 2 kutyánk, akik elől rejtegetjük őt, mert nem komázzák a idegen cicusokat), amikor az egyik cicám találkozott vele, akkor a "vendégünk" morgott, én az én kandúrom meg a frászt megkapta (elég ijedős szegénykém).
2015. jan. 2. 14:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen nosteny.

Lehet, zavaro a fekete folt, ami miatt olyan, mintha valaha ott golyok lettek volna, de ha ivartalanitott kandur lenne, ilyen kozelrol mar teljesen felismerheto lenne a penisz, visszahuzott alapotban is.

de nala az egesz "teljesen lapos".

Szoval nosteny.

2015. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nőstény. Üdv egy 10 cicás gazdi :D
2015. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!