Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 15 éves Sziámi ivartalanít...

Egy 15 éves Sziámi ivartalanított macsek milyen nemű kis cicát tudna elviselni?

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves sziámi kicsit agresszív (a fajtájából eredően) cicám, születése után kb 6 hónappal ivartalanítottuk. Szeretnék hozni egy ugyan olyan fajtájú picike cicát. Milyen nemű cicussal jönne ki a legjobban ? azt szeretném ha jól ki jönnének egymással. Vannak tippjeitek hogy tudom őket össze szoktatni ?

2013. jan. 24. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A neme teljesen mindegy, de a nőstények általában kevésbé dominánsak, verekedősek mint a kandúrok, bár gondolom az új is ivartalanítva lesz.


Amikor hazaviszed engedd meg az öreg kandúrodnak, hogy még a szállítóban megszagolja a kicsit. Hetekig is eltarthat mire összeszoknak, szóval ne aggódj, foglalkozz a megszokott módon az idős cicáddal.


Nekem két ivartalanított kandúrom szokott össze 2 nap alatt, nagyon szerették egymást.

2013. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ahány cica annyi szokás. nekem 1 éves volt a kislány cicám mikor kapott maga mellé egy fél éves sziámi kandúrt (ivartalanítva vannak már mindketten) de az én kislány macsekom képtelen lenne másik nőstényt elfogadni, ők jól megvannak. 2 hét alatt szokott hozzá a picihez, az első 2 napot megállás nélkül végig morogta és fújta aztán berekedt:) egyedül hagytuk őket és szép lassan megszokták egymást, de 3-4 hónap múlva lett csak újra a régi a leányzó. addig semmi dorombolás semmi kedvesség
2013. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nőstény csak a nősényekkel jön ki jól. A kandúr akkor is ellenség neki, ha ivartalanok. Kandúr kölyköket is csak nagyon kicsinek tűrik meg. Fordított esetben a kandúr ki is nyiffanthatja a kismacskát. De 2 lánycica nagyon jól ki tud jönni egymással, akármekkora is a korkülonbség.
2021. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!