Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kandúr cicát vendégségben...

Kandúr cicát vendégségben sokat simogattam, majd el is játszottunk egy kicsit, azután többször hátára feküdt és úgy jobbra-balra fetrengett, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

2015. jan. 2. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Lehemperegte magáról az idegen szagot, amit a kezeddel rásimogattál.
2015. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de nagyon aranyos lehetett. En anno imadtam mas macsekokkal jatszani mert akkor olyan szagom lett mint a ciccnek es az enyem itthon sokaig szaglaszot olyan vicces volt.
2015. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyik testbeszéde. Ilyenkor jól érzi magát melletted. Tetszett neki a simogatás.

Bizonyára "túrt" is a fejével, vagyis a fejét neked nyomta hízelgéskor. Ezzel is ugyanazt fejezi ki, hízeleg.

2015. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nekem is szokta. Szeretetet jelent :)

Ha a hasához nyúlsz talán meg is fogja a kezedet, és beteszi a szájába. Az enyém ezt szokta, szimplán szeretet.

2015. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:09

A macska, amikor "hízeleg", a pofáján lévő szagmirigyekből nyom rád némi saját illatot.

2015. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így csinálta?

[link]

2015. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan :D, kb. 2-3 alkalommal is :)
2015. jan. 4. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!