Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám 3 éves, de ilyenkor...

A macskám 3 éves, de ilyenkor bagzik? Volt egy felééves eltűnés! Valószínű ellett. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon kibírhatatlanul viselkedik, az ajtót szétszedi, de csak a szobát béreljük, így nem jó, ha kimászkál. Most.kiengedtem, mert annyira rossz az ajtókaparasra ebredni. Mit lehet ellene tenni? Ivartalanitas lesz, amint össze jön a rávaló... De addig meg sem lehet állítani? Szegényt sajnálom, hisz csak az ösztöneire hallgat!
2015. jan. 7. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor szoktak tüzelni a macskák, aztán márciusban jön az első ellési időszak.
2015. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én még korainak gondoltam, de.akkor sajnos nem az! :(
2015. jan. 7. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha szobában tartod, akkor nem hat rá a kinti idő, két hetente elő fog nála jönni.

Mi is így vagyunk szegénykémmel, a jövő hónapban lesz ivartalanítva.

2015. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom az (teljes)ivartalanítást, mivel ha nem lesz terhes a cica egyre gyakrabban fog tüzelni, hangosan nyávogni stb.
2015. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Létezik fogamzásgátló tabletta.

De minden nap le kell egy szemet tuszkolni-akárcsak az embereknél,bár a miénk hamar megszokta a napi rutint és nem tiltakozott-na meg anyagiakban is az ivartalanítás éri meg hosszútávon. Sajos azt nem tudom hol kapható és mennyiért,mert nekünk egy ismerős hozta és nem kért érte pénzt.

2015. jan. 9. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 évesen korai? A macskák fél évesen ivarérettek, 8 hónaposan már simán fialhat is.

Az ivartalanítást már rég meg kellett volna csinálni, így semmit nem tehetsz semmit, amíg a műtét meg nem lesz, maximum vehetsz egy füldugót. És igen, ivartalanítás terén a teljes ivartalanítás az igazi, amikor a méhet és a petefészket is kiveszik, nem csak egyiket vagy másikat, esetleg csak elkötik a petevezetéket. Ki kell vetetni mindent, rengeteg betegség megelőzhető vele, pláne ha a macskának már voltak kölykei (az a fél éves eltűnés tuti az volt)

2015. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!