Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért lett a cicám agresszív?

Miért lett a cicám agresszív?

Figyelt kérdés
A cicám 5 éves. 1 éveskora óta ivartalanított. Benti cica. Nagyon szeretjük, jó étvágya van nem látszik betegnek. De egy idő óta állandóan fúj a farkára és morog.Minap megtámadta a fiamat is és teljesen szétkarmolta és harapta a karját. Többször is vissza támadt rá. Soha nem bántottuk.
2010. febr. 6. 10:43
 1/4 anonim válasza:
Én az orvost javaslom, fájhat neki valamilye.
2010. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is az orvost javaslom.

de nézz körül otthon is,nem voltak-e nálatok rokon gyerekek

akik esetleg kezelésbe vették(sajnos mi így jártunk)

nagyon vad lett,utána sokszor indokolatlanul támadt,még az ételt adó vagy a simogató kezet is megtámadta

2010. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet fájdalom, amit kívülről jövő "bántásnak" érzékel, mert zavarában nem tudja, mi történik vele.

Viszont nekünk volt macskánk, amelyik felnőtt úgy, hogy kis játékos, bújós, kedves kölyök volt, aztán ivarérett korára egy morc, erőszakos és durva macska lett belőle. Nem lehetett hozzáérni sem.

Mivel a tiéd már idősebb, ennek nincs akkora esélye.

Csak az a fura, miért a farkára fúj. Mozog a farka, mikor fúj rá? Úgy nézi, mintha nem tudná, hogy az ő része, hogy ő mozgatja? Mert akkor lehet személyiségzavar is, ami talán röhejesen hangzik, de előfordul és már találkoztam is ilyennel.

Doki a vége mindenképpen.

2010. febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor elviszem orvoshoz.

Habár úgy látom nem fáj semmije, debiztos ami biztos.

2010. febr. 6. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!