Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A menhelyen ivartalanítják a...

A menhelyen ivartalanítják a cicákat?

Figyelt kérdés
Menhelyről szeretnék cicát.Úgy hallottam ,hogy ivartalanítják ott őket.Ez igaz?(lehet hogy hülyeség de valahol ezt láttam)

2015. jan. 13. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vagy ivartalanítási kötelezettséggel adják örökbe. Ezzel igyekeznek a kóborrá váló állatok számát csökkenteni
2015. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, viszont ha nem, akkor neked kötelességed, ha örökbefogadtad.
2015. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy ők végzik el, vagy alá kell írnod egy szerződést, amiben vállalod az ivartalanítási kötelezettséget. Ha a menhely ivartalanította, akkor néhány helyen emiatt+féreghajtás stb. el szoktak kérni pár ezer Ft-os jelképes összeget.
2015. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha fiú cica lesz és örökbefogadom nem muszáj ivartlanítani elég az is ha kiheréltetjük? (egyik ismerősöm azt mondta hogy szerinte olcsóbb és majdnem ugyanolyan mint ha ivartalanítanák)
2015. jan. 15. 17:42
 5/5 taurina ***** válasza:
a mi cicuink ivartalanítva lettek kiadva, de aki még nem ivarérett és fiatalon elvinnék, azokat természetesen Magadnak kell... mi 80eurot fizettünk cicunként, de jobb,hogy mûtétnél nem ismertük még, mert mégiscsak egy vagdosós beavatkozás, akármennyire szép elmélet az ivartalanítás, gyûlölném az érzést személyesen szike alá cipelni és utána bágyadtnak látni... jó, ha muszáj lenne, megtenném, de menhelycicára vágytam, nem túlszaporítottra... és felnõttre, mert a piciket amúgyis hamar felkarolják mások.
2015. jan. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!