Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek sem normális, ha...

Szerintetek sem normális, ha egy macska így néz ki?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2015. jan. 16. 16:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%
Egy tipikus ki kísérletezett egyed!Meg a "szomorú szájú" macska is elég fura.
2015. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen szempontból. Ránézésre nagyon aranyos, más kérdés, hogy mennyire egészséges egy ilyen külső egy macskának.
2015. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%
Az egzotikus cicusok keresztezett fajták. Perzsa -amerikai rövid szőrű keresztezése. Ennek a macskának így kell kinéznie. Szerintem csodálatos! Mint minden macska!
2015. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 moonlightsentinel válasza:

A perzsa macskának is nyomott feje van, pedig elég régi fajta.

Nem tudom miért kell ezen megbotránkozni :D A nekünk megszokott európai házimacskától eltérő fajták is teljesen normálisak.

2015. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nagyon cuki!
2015. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
56%
Én szeretem a macskákat, és ha örökbe fogadnék egy ilyen cicát, ugyanúgy szeretném mint a többit, de nem tartom jó dolognak, hogy szándékosan olyan fajtákat tenyésztenek, amiknek hibás génjeik vannak, csak azért, mert néhány ember szerint aranyos, ahogy kinéznek, miközben a macskának ez egyáltalán nem előnyös (a "túltenyésztett" macskák, mint ez a fajta, például sokkal hajlamosabbak bizonyos betegségekre).
2015. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!