Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó állatorvos a 11. vagy 22....

Jó állatorvos a 11. vagy 22. kerületben?

Figyelt kérdés
Megbízható állatorvost keresek a cicámnak, lehetőleg olyan helyet ahol van részletes árlista, ha kártyával is lehet fizetni az plusz pont :) köszönöm

2015. jan. 20. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

11. kerületben Graf doktor állatorvosi rendelő. Nem olcsó, de megbízhatóak, kedvesek. Viszont az árak majdnem mindent tartalmaznak, pl. az ivartalanítás nagyon drágának tűnik, de a kerületben van olyan, ahol olcsóbb, viszont előzetes vizsgálatra felszámolnak 7000 Ft-ot. Itt ilyen nincs, az ár tartalmaz mindent, kivéve ami oda van írva, hogy nem.

Honlap, árlista is van, kártyával lehet fizetni:

[link]

2015. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is őket akartam mondani.
2015. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gráf doktort nézem már :) köszönöm a megerősítéseket, ment a zöld kéz
2015. jan. 20. 23:42
 4/8 anonim ***** válasza:
én Grafot nem ajánlom. mindenért pénzt kérnek el és rengeteget :( párom a 11. kerületben lakik és pár hónapja tért át egy másikhoz, majd megkérdezem neked. legalább olyan jó és nem kér el pénzt azért h ránéz az állatra.
2015. jan. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ezek horror árak.

1 buszjegy és az I. kerületben a Moszkva felett ennek töredéke.

És baromi jó fejek.

2015. jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó én is kerestem más kerületben, de az a helyzet, hogy egy beteg állattal nem akarsz buszozni. És ha nincs autód,a akkor taxit kell hívni az ár meg már majdnem ugyanott van. (újpesti rendelőt néztem, horror lenne a taxi). Belinkelnéd ennek a moszkva térinek a honlapját, meg aki írta a 11. kerületben olcsóbbat? Nyilván én is járnék máshoz, ha ugyanolyan megbízható, de olcsóbb még a taxiköltséget is számolva.
2015. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
(Tőlünk a Graf 5 percre van gyalog, ez nem utolsó szempont).
2015. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]


Nem egy csúcsmodern honlap, de itt nem is ez a lényeg.

Pl. nekünk a kis kandúr ivartalanítása 5000 Ft volt.

2015. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!