Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb.4 hónapos kiscicám szopizik...

Kb.4 hónapos kiscicám szopizik, de a mi ruháinkat. Ezt majd kinövi?

Figyelt kérdés
Szegénykémet kb. 2 hónaposan találtuk, jól viselkedik, semmi baj nincs vele, de az utóbbi 2 hétben amikor ölbe kerül és fáradt, elkezdi szopizni a ruháinkat, családtagokét, barátokét is. Ezt ki fogja nőni vagy le kell szoktatni,

2015. jan. 25. 13:05
 1/7 Evangelline válasza:
100%
Nekem volt egy cicám (10 évesen halt meg szegénykém) élete végéig szopogatta a fülcimpámat.
2015. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak elég zavaró, hogy tele van a ruhánk cicanyállal, na. :D
2015. jan. 25. 13:12
 3/7 piriiiii ***** válasza:
100%

Amikor macskázol, legyen rajtad olyan ruha, amit nem sajnálsz. Eleve olyannak kéne lennie rajtad, és nem a legjobb cuccodban cicázni...

Nem biztos, hogy kinövi, inkább csak ritkul majd, de nem hinném, hogy fontos lenne leszoktatni, mert megnyugtatja a macskoszt.

Ha le akarod szoktatni, akkor egészen egyszerűen ne engedd. Egyik döntésedbe sem fog belerokkanni a macska. :D

2015. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek a #3 válaszolóval!!! :)

Szerintem is más ruhába kéme lenned.

2015. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen. Őt 2 hónaposan mentettük meg az állatkereskedésből, így én lettem az "anyja".16 évig volt velünk, de utolsó napokig szopogatta a pólóm nyakát. Engem nem zavart.
2015. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen az egyik cicám, lassan 1 éves de még mindig jön szopizni. Nem mindig hagyom neki, de persze nem szidom le érte, csak lerakom vagy valami. Esetleg adok neki egy papírgalacsint amivel lefoglalja magát.
2015. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 encicc555 válasza:
szerintem le fog szokni róla csak hát nekünk is van egy talált macskánk de már nagyobb, és a miénk is ezt csinálta aztán nagyobb lett és leszokott róla.
2015. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!