Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskanátha; mit tegyek?

Macskanátha; mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 (kinti) cicám lebetegedett, tüsszögnek, folyik az orruk, és egyiknek a szeme is begyulladt. Kis városban lakom; nincs a közelben állatorvos, ezért itthon házilag kéne megpróbálnom meggyógyítani őket!

Ötleteket szeretnék kérni. Akinek volt már ilyen beteg a cicája mit csinált, vagy mit adott neki?! (gyógyszert,vitamint... ?? )


És ha lehet nem kérek olyan válaszokat, hogy "VIDD EL ŐKET ORVOSHOZ!"

Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat! :)



2015. jan. 28. 17:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)

de ahogy előbb is írtam meg tudtam gyógyítani őket! :))


azért nem akarom/akartam orvoshoz vinni őket mert már 3 különböző cicával jártam úgy, hogy elvittem(3 különböző orvoshoz), beoltották, hazahoztam és egy héten belül elpusztultak.... (és ez nem egyszerre volt hanem évek teltek el közte..)

úgyhogy nálam ennyit az orvosokról meg az oltásokról..

2015. jún. 28. 18:11
 12/14 anonim ***** válasza:
1 héten belül elpusztultak az oltástól? Ha ilyen sűrűn elpusztultak, nem hiszem, hogy az orvos hibájából fordulhatott elő egy védőoltás miatt. Persze szabadon eldöntheted oltatod-e őket vagy nem. És örülök is , hogy eddig meg tudtad őket gyógyítani otthon. De bármikor lehet olyan bajuk is, ami otthoni módszerrel nem gyógyítható.
2015. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én oltatom őket évente és semmi bajuk nincsen azóta. Már mint nem lettek náthásak, nem kaptak el semmilyen betegséget soha más macskáktól. Semmi bajuk nincsen sose. Egyszer a macskámat meglőtték légpuskával. a csontjába fúródott a golyó, de kipattant. Azt meg tudtad volna otthoni módszerrel gyógyítani? És mivel? Ha nem visszük el dokihoz, hanem otthon "gyógyítottam" volna, akkor az én dolgom csak annyi lett volna, hogy ott hagyom a fekhelyén "had gyógyulgasson", másnap meg ki a lapátot, mert úgy is temettük volna! És persze előtte meg hagytam volna szenvedni egy éjszakán át, amíg elviszi a fertőzés??? Ez normális lett volna? Az orvos adott neki mindent, ami kellett, ha nem kap ellátást a csonton lévő seb elfertőződik és ennyi..... Te mit csináltál volna vele otthon??
2015. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hogy gyógyítottak meg?
2021. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!