Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicátok mi olyat eszik,...

A ti cicátok mi olyat eszik, amire nem is számítottatok?

Figyelt kérdés
Az enyém eszi például a sütőtököt, paprikát, tepertőt, spenótot, spagettit, répát, paradicsomot, mézet. Tejtermékekből viszont csak a görög joghurtot fogadja el.
2015. jan. 30. 23:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az én macskám olivabogyót. Ha megérzi az szagát, azonnal követeli. :)
2015. febr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a kommenteket :)

annyian írtátok az olivabogyót, hogy én is kipróbáltam :D

hááááát, tisztára bezsongott tőle a kezemet is majd' befalta meg forgolódott a földön :D

2015. febr. 2. 15:41
 13/18 anonim ***** válasza:

[link]

Azért ezt ajánlom 1-2 válaszadó figyelmébe!

És az se utolsó dolog, hogy egy macska ragadozó és bármennyire hihetetlen nem sütőtökre vagy spagettire ragadozik rá a cica.

2015. febr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Sajnos a hibiszkusz lehullott virágait imádja. :/ De amin teljesen meglepődtem, az a sütőtök nyersen. Miközben faragtuk és szedtük ki a közepét, odaült az asztalhoz és elkezdte enni a tányérból.
2015. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam az olivabogyót, de csak a szaga tetszett neki.
2015. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Azóta az enyém evett sárgaborsó főzeléket is xD ja meg a zabkását is szereti :)
2015. febr. 28. 21:26
 17/18 anonim ***** válasza:
Pattogatott kukorica!
2015. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Csenge020601 válasza:

Az egyik cicám is nagyon szereti a sütőtököt. Meg a sajtos tallért. A kedvence a rántotthús kloffolás, a kert végéből meghallja, és jön kéregetni. Akkor kap egy kevés nyers húst. Azért rendesen vinnyog, annyira kéri. Időnként pedig szénhidrátra vágyik, olyankor kenyeret kér.


A másik cicám nagyon szereti a sajtot (minden formában: trappista, szósz, leves), és a nyers tojást is, panírozás után a tányért nyalogatja.


A harmadik cicámnál sokkal jobban figyelek már rá, hogy mit ehet és mit nem, mert a fentebb említett dolgok nem feltétlen egészségesek a macskáknak. De az az igazság, hogy ha megeszi, nagyon kéri, és baja nem lesz tőle, akkor miért ne?

A második cicám imádta rágni az aloeverát. Akkor még nem tudtam, hogy elvileg mérgező a macskáknak. Sose lett tőle baja, a szőre pedig gyönyörű fényes lett. Szerintem azért tudják mi a jó nekik.

2022. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!