Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicátok tudja, mikor...

A ti cicátok tudja, mikor értek haza?

Figyelt kérdés
Eddig csak kutyákról hallottam. De ma is meg tegnap is, halkan baktattam a lakás felé, direkt. És semmiből nem tudhatja amúgy, hogy mikor érek haza, mert nincs jelző hang amikor nyitom a lenti ajtót, érkezni is 3 órás időintervallumban szoktam, de már egy emelettel lejjebb hallottam, hogy nyávog az ajtóban :) mintha megismerné a lépteimet vagy nem tudom :D
2014. okt. 2. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Még nem állok be a kertbe az autóval, sőt még az utcába sem fordultam be mikor tudja hogy jövök, akkor már ott nyüszög az erkélyen meg nyávog veszettül.

De azt tudnod kell ilyenkor csak annyit mond hogy: na végre megjött a rabszolga, hozza a hamimat.

2014. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
12%
Igen, de csak a kaját várja.
2014. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

OFF: 1= Nem rabszolgának képzel, (szóval ennek se higgy kérdező)

2= Nem feltétlenül a kaját akarja. .-. ha jól neveled, akkor ő is azért fog várni, hogy együtt legyetek.

2014. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A miénk ha hosszabb időre megyünk el, pl. két napra, akkor már az ajtóban heverészve vár minket, nagyokat nyújtózik és nyávog nekünk. De ha csak pár órára hagyjuk egyedül, akkor békésen alszik a kanapén, amikor hazaérünk.
2014. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én cicám nem tudja, hogy mikor jövünk haza (vállalkozók vagyunk, rendszertelenül járunk haza), de a kocsik hangját már az utca végéről megismerik. Ha befordulunk a feljáróra, már ott topog az ajtó előtt, visít, ha kiszállunk, odarohan, hízeleg, mikor beérünk, lepakolunk, az ölünkbe ugrik és egy fél órán keresztül ott hízeleg. Ő egyáltalán nem a kajáért csinálja, reggel-este kap enni, nap közben nem szoktunk neki adni, viszont ha itthon vagyunk, tuti, hogy ő is abban a szobában pihen, amelyikben mi. A macskáknak szükségük van az emberekkel kialakított kapcsolatra, egy felelősen tartott macska nem a kajáért, hanem a gazdiért fog megjelenni.
2014. okt. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Mikor gimibe jártam, volt egy cicám, aki mindig várt. Anyám otthon volt, és mondta, hogy napközben színét sem látta a macskának, de 3 órakor mindig megjelent, kiült a terasz végére, és ott vàrt, mert mindig 5-10 perccel később értem haza. Pedig ki volt neki rakva a kaja, meg én nem szoktam neki hozni, úgyhogy nem azt várta.
2014. okt. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyámnak is van cicája, igaz ő onnan tudja, hogy érkezik valaki, hogy szól a kapucsengő. Viszont kaját letolja, azért óbégat, hogy simogasd :) Azt viszont kegyetlenül, zeng az utca. Szóval, őt inkább a szeretet érdekli, nem a kaja :)
2014. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) javarészt alátámasztja az én macskámat aki szintén az ajtóban nyávog, amikor még nem is tudja, hogy én közeledek (emeletes ház, gyakran járkálnak a lakók). Plusz, ha a szomszéd csörög a kulccsal , még a fejét sem kapja fel, ha párom érkezik, akkor már a léptek zajára is leül az ajtóba.

Amúgy szerintem sincs sok köze a kajához, mienknek mindig van kint száraz kaja amíg dolgozni vagyunk, szóval tuti nem éhes, mégis jön.

2014. okt. 13. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!