Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A négy hónapos cicusom pár...

A négy hónapos cicusom pár napja 03:30 körül nyávogni kezd és követeli a simogatást. Miért kelt fel hajnali fél négykor?

Figyelt kérdés

(tiszta alom, enni-innivaló van)

Aztán pedig minden órában. Már csukott szobaajtónál alszunk. Miért csinálja? Napközben sokat foglalkozunk vele, talán pont ez a gond?


2008. aug. 21. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen.hozzá van szokva hogy nappal körülötte forog a mindenki,és most már éjszaka is követelni fogja.
2008. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Nekem is a pár hónapos cicám anno fél négykor (De pontosan) elkezdett nyávogni. Én már azóta rájöttem. Valószínűleg az anyukája még babaként fél négy felé 'kelt' és etette, gondozta őt és a testvéreit. Ehhez szokott hozzá, de erről le fog szokni. Az enyém is végül felhagyott ezzel. Alvás előtt mindig jól lefárasztottam, hogy ne zargasson hajnalban. :) Nagy játék, kutya-macska hancúrozás.
2008. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

az én cicóm már elmúlt egy éves, mégis minden hajnalban 4 óra 10 perckor kezdi a gazdinyúzást :)

mi úgy fogadtuk be pár hónaposan, nagyon kis távolságtartó cicus volt, és a mai napig sem az a nagyon nyúzható fajta, de mégis 4:10 perckor bevonul a szobába, és mindenféle csintalansággal próbál felébreszteni, de csak engem, a férjemet nem :) ma is úy riadtam fel, hogy csapkodta a nagylábujjamat :D minden napra kitalál valami újat :)

(egyik hajnalban egy denevérrel ajándékozott meg minket. nem tudom hogy csinálta, az erkélyen kapta el valahogy, és hozta oda nekünk. )

és akkor persze annyira örül, hogy összevissza lehet dögönyözni :)én szívesen kelek fel hozzá, mert legalább olyankor jóóól megnyúzom :)

abban lehet valami tényleg, hogy az anyukája ilyenkor is adott nekik enni kiskorukban.

2008. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A macskák már csak ilyenek. A mienk olyan szívszaggatóan vernyogott az ajtónk előtt amíg be nem engedtük.


Aztán leszoktunk róla és ő is elhagyta ezt a szokását.

2009. márc. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!