Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudok szerezni párhetes...

Hol tudok szerezni párhetes lány kiscicát?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta keresek neten párhetes cicát ami ingyen van de nem találok:(

A lényeg csak hogy maximum két hónapos legyen a cica. És lány. A szín az már mindegy de a fehér lenne a legjobb. A nagyját amit a google kidobott már láttam,olyan oldalakat keresek ahol találni ilyet:)

előre is köszönöm



2015. febr. 2. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
MINIMUM 2 HÓNAPOS!
2015. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%

A,úgy meg járd körbe a szomszédokat, biztos ad szívesen 1-2.

Én sok helyre járok, és már turistaként is ajánlottak fel cicákat nekem. Az, hogy fehér vagy fekete, barna, vagy tarka miért nem mindegy?

Ha meg azt írod, hogy ingyen kell, akkor már mit biztosítasz neki, ha még magára a megvételre se költesz?

2015. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
pár hónap és tele lesz velük a menhely ...viszont 8 hetes kor alatt nem viheted el őket, mivel tiltja a törvény
2015. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
pár hetest? télen?? Ez lehet esélytelen...tudod télen nem nagyon szülnek az állatok, hónaposakat talán találsz.
2015. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2015. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2-es, azért lássuk be, kevesen veszik a macskát. Én sem vettem az enyéimet.
2015. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Pl. itt:

[link]

2015. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
másodszorra írod ki a kérdést, kérdező, te vagy aki anyukájának vinné a cicát, Akkor is leírták, h minimum 8 hónaposan lehet anyjtól elvenni, mert akkor tanul meg biz. viselkedési és szociális szabályokat és nagyjából addigra szokik rá a tápra is, addig anyatej!
2015. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a 8 hónap kicsit sok, kedves utolsó. Hozzám olyan 6-7 hetes korában került a macskám. Valami idióta kidobta egy ganédombra két testvérével együtt kb 1-1,5 hetes korukban.. és jól írta az egyik válaszoló. Attól, hogy nem költ a vételárra, még megadhat mindent a macskájának. Nem csak a méregdrágán vett macskák számítanak.

Szerintem párhetes kiscicát úgy szerezhet a kérdező, ha hasonlóképp egy mentett cicát fogad örökbe, aki emberi segítség nélkül elpusztulna.

2015. febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kedves #9, olvass utána, mindenhol minimum 8 hetet javasolnak, persze vannak kivételes esetek, de ha megoldható, akkor így jobb a cicának. tehát csak azért ne akarja valaki pár hetesen azt a kiscicát, mert jaj milyen cuki, az felelőtlenség, és így a későbbi felelőssége mint gazdi, is megkérdőjeleződik! (#8 voltam)
2015. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!