Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudom egy lány bizalmát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom egy lány bizalmát ujra vissza szerezni? Hogy mutassam meg neki, hogy tényleg őt szeretem?

Figyelt kérdés
Hazudtam neki egyszer amit bánok és beszélünk csak nem tudom mit csináljak valami tanács? 23Férfi

2015. jan. 31. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld neki elmondani, hogy sajnálod amit tettél, de ne napi 700x, elég csak 1x elmondani neki. Kedveskedj és törődj vele. Attól is függ milyen mértékű ez a hazugság.
2015. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
olyannal beszéltem akit ő nem szeret
2015. jan. 31. 13:26
 3/6 A kérdező kommentje:
és a törődést hogyan gondolod?
2015. jan. 31. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Este menj le hozzá és toporogj az ajtaja előtt. Keresd őt, nyugtasd meg te még szereted őt.
2015. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom milyen a kapcsolatotok, de szerintem üljetek le és beszélgessetek kicsit róla, mert itt nem csak te hibáztál. Nem kellett volna hazudnod, nincs abban semmi bűn, ha kettő ember kommunikál, az meg hogy a nőd nem kedveli, az nem a te hibád. Attól, hogy ő nagy ívbe elkerüli neked nem kellene (jobb esetben)!
2015. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megszívtad.
2015. jan. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!