Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a férfiakat lehet könnyen irányítani és azok a férfiak verik nagy dobra egy lány elvesztését akik félnek hogy nem tudnak maguknak másikat szerezni és akik konkrétan nem tudnak másikat szerezni?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nekem is volt már szerelmi csalódás az életemben, amikor volt pár hét is, amikor nem akartam élni. De aztán fogtam magam, elmentem egy buliba vagy az utcán vagy suliban megszólítottam egy új, nekem tetsző lányt és lassan elfelejtettem a régit.


Azon gondolkoztam, hogy sok férfi azért ilyen papucs akár kapcsolatokban, akár még kapcsolatok előtt is, mert fél hogyha elvesztené a lányt akivel van, akkor nem találná másikat (olyat, vagy jobbat) a helyébe.


Nekem hogy nem vagyok gyáva megszólítani a lányokat, mindig tudom hogy találnék a meglévő (akár szeretetthez is) kívül-belül hasonló vagy jobb lányt viszonylag hamar és emiatt sosem félek egy lány elvesztésétől, mert a logikus énemmel mindig megmagyarázom hogy találok úgy is hamar másik lányt, ha a mostani csalódást okoz (ami be is szokott válni).


Azok a fiúk félősek, könnyen irányíthatóak, papucsok, akik attól félnek hogy nehezen találnának másik lányt?


2015. jan. 26. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább realizáltságuk, agyuk, ők s volt társuk személyiségüktől függ inkább.
2015. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyjából ez a helyzet. Én szánalmasan éltem meg az első komoly kapcsolatom végét, de 2-3 hónap alatt helyrekaptam magam, azóta sincs senkim, ennek 4 éve volt. Nem vagyok eljárós típus, nem is igazán szeretek ismerkedni, nincsenek is különösebben barátaim, így persze kapaszkodni akartam a meglévőbe. Azóta ha akartam volna, keresek másikat, de rengeteg előnyére döbbentem rá az után, hogy kiábrándultam végre az exemből, beláttam, hogy amit nekem nyújtott az a kapcsolat, arra nincsen szükségem, és elkezdtem kiépíteni azt, amit az alatt az idő alatt nem tudtam.


Szóval összességében én úgy érzem, hogy aki nem tud bulizni, nem szereti a tömeget, nehezen ismerkedik, nincs miről beszélgetnie, az igenis alkalmazkodóbb egy kapcsolaton belül, hogy megtartsa a rendet.

2015. jan. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, valamennyire igazad van. ugyanakkor ha korán látom valakin, hogy lehetetlej kategória, akkor azért hamar lelepek
2015. jan. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy normális kapcsolat egyenrangú felek között alakulhat ki, ahol mindkét fél tiszteletben tartja a másik fél akaratát. Ha ez az egyensúly eltolódik valamelyik fél irányába akkor jönnek a problémák. Aki kedvezményezett lesz a kapcsolatban, az magához veszi az irányítást és a kapcsolat átalakul egyfajta rajongássá,imádattá.... valahogy úgy mint a bezárt fogoly és a fogva tartó esete. Hiába használja ki az egyik fél a másikat, hiába alázza meg,mégis ragaszkodik hozzá, mert ha az sem lenne, még elesettebbnek érezné magát. A "papucsság" a gyenge jellemű emberek sajátossága akik félnek mindentől ami bármilyen változást is hozhat életükben, megalkuvók, akaratszegények. Ha egyedül maradnak, akkor többnyire súlyos depresszióba süllyednek amit nagyon nehéz feloldani....

37F

2015. jan. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!