Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Etetem a macskámat, fog még...

Bokor Gergo kérdése:

Etetem a macskámat, fog még egerészni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Néhány hónapja gondom alá vettem egy macskát.Minden nap etettem 2-szer.Régebben egy hónapban 2 egeret is hozott az ajtóm elé mutatva,hogy ezt ő ejtette el.Másfél hónapja többször is megetetem egy nap.Azóta nem szokott hozni egeret.Ez azt jelenti,hogy már nem egerészik?

2015. febr. 10. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Macska nem azért egerészik mert éhes, hanem mert a legnagyobb gyilkológép a világon.

Egerészik, szöcskézik, békázik és igy minden ami szembejön. Kivéve a szomszéd tartályfejű vörös nagymacskája, ha azt meglátja akkor hazaszalad.

2015. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, kivel eteted.
2015. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy mert nincs egér.

A vadászösztönt nehéz kiirtani az állatokból.

2015. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jajj, elírtam! mivel
2015. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor telen nem igazan van eger...
2015. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy egerészik ez után is, ha egyásba akadnak. Ez vadászösztön, nem irtod ki azzal, hogy enni adsz neki. Meg igazából semmivel sem. Az enyém benti macska volt, kb. 18 éves, már foga is csak 3 volt, de a madarakat behordta a tetőről a tetőablakon át még akkor is.
2015. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!