Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám már két hónapja...

A cicám már két hónapja tüzel, nem normális szerintem! Még nem akarom pároztatni, mit tegyek? Orvoshoz fordultam azt mondta normális. A rossz indulatú válaszokat mellőzzék, saját tapasztalat érdekelne!

Figyelt kérdés

#kékbrit
2015. febr. 10. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A macskánál nem úgy van a tüzelés, mint a kutyánál, hogy egyszer és kész. Tüzel-nyugodtan van-megint tüzel.
2015. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Ivartalaníttasd, gond megoldódott. Miért akarod pároztatni? Fajtatiszta?
2015. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Ivartalanítani kellene.
2015. febr. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A foyamatos tüzeléstől gennyes méhgyulladást szoktak kapni, ami egy súlyos, életvészélyes állapot. Többszörösébe fog kerülni, ha ez megtörténik, mint most az ivartalanítás ára. És nem is biztos, hogy sikerül megmenteni az életét. Szóval ivartalaníttasd, sokkal egészségesebb lesz és tovább is fog élni. Sajnos több méhgyulladásos esetet láttam már, ne várd meg, míg ez lesz a vége.
2015. febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igen fajta tiszta cica kékbrit..és szeretném pároztatni.Orvoshoz viszem mert állítólag van valami gyógyszer amitől elmúlik neki.
2015. febr. 12. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban egészséges kölyköket akarsz egyszer, felejtsd el a gyógyszert.
2015. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm...megfogadom a tanácsot
2015. febr. 13. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!