Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az nem fura, ha egy 23 éves...

Az nem fura, ha egy 23 éves srácnak, aki amúgy jól néz ki, meg kedves, aranyos, intelligens még nem volt normális párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Most ismerkedem egy ilyen sráccal és igazából nem tudom mire vélni ezt..elég zárkózott srác, de velem tök jól el tud beszélgetni. Én vagyok az idősebb, és hozzá képest nekem rengeteg tapasztalatom van..és tök furcsa nekem, hogy valaki ennyire tapasztalatlan legyen..Csak néhány hónapos kapcsolatai voltak, és abból is csak egy-kettő..és abban sem vagyok biztos, hogy eljutottak a lényegig..Ezt az egészet nem igazán tudom mire vélni..:) Ismer valaki még ilyen fiút?

2015. jan. 31. 15:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nem fura, ismerek.
2015. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Undorító

Menekülj tőle!!!

Biztos pszichopata.

2015. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
nem azt kéne keresni, hogy mi volt a hiba hanem hogy ti hogyan lehettek jobbak. felesleges a múltat vitatni de ő ilyen volt, ebbe nincs semmi, nem ölt embert.
2015. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Én is 23 éves srác vagyok, a külsőmmel úgymond nincs probléma (kedvesaranyos mondjuk nem vagyok), s a legtöbben a környezetemben azt hiszik, hogy még sosem volt és nincs rendes kapcsolatom.


Lánnyal nem is volt, ez tény... (És nem is lesz)

2015. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

nekem sem voltak hosszúak :) pár hónapok,de én mindig dugtam :) az oka hogy nehezen viselek el bárkit.

meg szexkapcsolatokra építek.


én azt nem értem,valaki fiatalon hogy bírja évekig,szerintem az nem normális!!...börtönélet az :) megunod a másikat hamar.


de ha ennyire tapasztalt,vagy vedd ki neki,és mutasd meg mennyire..ott a lehetőség,tanítgasd a janit a jóra :D

2015. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Itt vagyok! Minden kérdésedre tudom a választ!
2015. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Anno én is "papíron" legalábbis későn kezdtem (23), most 31 vagyok és sok mindent bepótoltam már, szóval személyes tapasztalatból mondhatom, hogy a világon semmi gond nem származik ebből, lehet valakiknek furcsa de az meg sosem érdekelt (tényleg nem), hogy ki mi furcsáll :-) Semmi deviáns nincsen ebben megnyugtatlak, később érik vagy/és nagyon leköti a tanulás, nálam mindkettő egyszerre volt jelen és talán ez volt az ok. De én már akkor is tudtam, hogy mindent be fogok pótolni (ez most is zajlik:-D), szóval az égvilágon semmi szövődménye nincsen :-)
2015. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
:D Egyelőre még csak ismerkedünk..csak nagyon szimpi és mivel kezdeném komolyan venni azért gondolkozom ezen..:)
2015. jan. 31. 15:39
 9/29 anonim ***** válasza:
Szóval arra próbáltam célozni, hogy nyugodtan kezeld úgy, mint akinek nincs hendikepje. A "rengeteg tapasztalatoddal" majd felzárkóztatod hamar. Egyéb kérdés?
2015. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem az a problémám, hogy még nem nagyon volt senkije, hanem inkább az, hogy nekem vele ellentétben azért van 'múltam' és nem tudom, ez hogy fogja a mi dolgunkat befolyásolni..:) Ő a lányokat szereti, szóval nem ez a probléma, hanem inkább szerintem az, hogy nagyon zárkózott..meg ő azt mondta, hogy inkább utazgatott, meg tanult és nem volt ideje ezeken a dolgokon rágódni..
2015. jan. 31. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!