Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igaz az, hogy a hármas barátsá...

Igaz az, hogy a hármas barátságokból egy álatalában kiszorul? Ha igen, lehet valamit ellene tenni? Ha van, tapasztalatokat is írjatok légyszi! Normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 23:23
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ha lehet, nemet és kort is, írjatok! Köszi
2014. jún. 26. 23:30
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Szia:) en eddig 2 ilyen harmas baratsagban voltam es mindig en szorultam ki... az elejen mindkettonel tok jo volt. Mindig csinaltunk valamit harmasban stb stb. De inkabb a masodikrol beszelnek mert az elso nem volt annyira jelentos:) na szoval az elejen tok jo volt meg minden, aztan en kezdtem inkabb az egyikkel joba lenni, es a masik is joba lett az egyikkel... nahat ekkor kezdett rossz lenni az egesz. Mivel hogy egy csomoszor elmentek nelkulem valahova es amikor en ezt megtudtam nyilvan nagyon rosszul esett az egesz. Ezert en is mindig elhivtam azt akivel jobba voltam es direkt kihagytam a masikat mivel o hivta el mindig ugy az egyiket hogy engem nem. Es ebbol mindenfele viszaly alakult ki koztem es a harmadik kozt, a masodik (akit mindketten jobban szerettunk) pedig mindig kussolt. Aztan egy nap osszevesztunk es osszefogtak ellenem ezert megmondtam nekik hogy kapjak be mindketten aztan kerestem uj baratokat. Remelem erthetoen irtam le:D 15/L
2014. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az unokám első osztálytól barátkozik 4 lánnyal. Ma 21 évesek és nagyon sokszor mennek közös programokra, tartják egymással a kapcsolatot.Akinek van párja, az is velük tart. A pár változik, az 5 lány még mindig barát.
2014. jún. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi négyen vagyunk legjobb barátnők. 12, 6 és 3 éve vagyok barátnőjük, s 3 éve négyesben vagyunk. Első egyetemi évünket túlélve jóban vagyunk, szervezzük a nyári programokat. Fontos az őszinteség, és hogy abban jó mértéket tarts!
2014. jún. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A válaszokat olvasva jelenleg én tartom a rekordot.

1979-től tart a barátságunk. Ahogy nevezzük magunkat a 3 grácia.. Sok év eltelt. Volt házasság, válás, temetés, egymástól messzire költözés (országok választanak el minket) de mai napig tartjuk a kapcsolatot. Hála az internet csodájának úgy beszélgethettünk egymással mintha egy szobában ülnénk. Évente kétszer mindig találkozunk. Nyáron 2 hét közös nyaralás, télen meg 1 hét valamelyikünk otthonában. Mindig a soros lánynál ünnepelünk. Tavaly nálunk voltunk (Anglia), idén Magyarországra megyünk, jövőre Ausztrália lesz a találka hely. De a skype segítségével akár napi dumálás is mehet..

2014. jún. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
Sajnos az én esetemben igaz volt. Általánosban volt még ez. Mindig engem szorítottak ki. Nem voltam az a nagy dumás mint ők és nem is az érdekelt ami őket, egy idő után. L
2014. jún. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez értelmes, felnőtt emberek között ez nem történhet meg. Viszont középiskolában és főleg általánosban ez eléggé jellemző... Sokan ekkor még nem igazán vannak tisztában vele, miről is szól a barátság. Valaki később rájön, valaki nem. Én is sokszor kiszorultam a hármasból, sosem értettem, miért mindig én. Viszont most már tudom, hogy senkit nem lehet kiszorítani, az nem barátság. Az én esetemben azért történt ez, mert mindig én tűntem a leggyengébbnek, mindig én szaladtam a "barátaim" után. Én voltam az akit mindig úgy kezeltek mint egy szemetesládát, meg egy pótlékot. Értelmes emberek nem szorítanak ki senkit sehonnan. Egy hatalmas pofára esés kellett ahhoz, hogy mindezen elgondolkozzak...
2014. jún. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként 18/L.
2014. jún. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 savanyújóska ***** válasza:
100%
No, egy F is. Egyetertek az elozovel, ha valaki kiszorul, nem baratsag, ez nem mukodik mashogy, el kell fogadni, hogy lesz egy 3-as es 3 2-es blokk. Mi ugye harman vagyunk, es egyikukre mondanam, hogy nagyjabol barmit meg tudok vele beszelni, es vice versa, masik ombre meg jobaratom, es vele se vagyok zavarban egy-egy huzosabb temanal, csak jellemebol adodoan nem olyan kozeli. Neha lehet, hogy nem esik jol, hogy nem hivnak, de forditva is megesik, igy nem csinalok belole ugyet, kell ilyen is, ilyenkor ki lehet ereszteni a gozt, kicsit kibeszelni a masikat (aki nincs ott, ugye), es jo lesz, nekik is, nekem is, nekem amirol nem tudok, nem faj, es ha olyam lenne, akkor azert szolnanak, nekik meg volt egy nyugis beszelgetesuk, es kettesben neha melyebbre lemegy az ember, mint harmasban. Lehet, hogy mindig lesz valaki, aki nem lesz legjobb barat, de azert meg igy is boven a haver felett helyezkedik el, es nem sokra van tole, idealis esetben.
2014. jún. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én is voltam sőt most is vagyok egy 3-as barátságban.

Az elsőnél még középsulisok voltunk és én voltam az aki mellőze volt. Nagyon rosszulesett nekem.

A mostaninál is én vagyok néha mellőzve de mindkét lánnyal jóban vagyok. Ők régebb óta ismerik egymást ( 1 év) én az egyik lányt 1 éve ismerem , a másikat 2 hónapja. Néha mikor olyan dologról beszélnek amit a másik lány tud én nem elég rosszulesik.

Lehet valakinek jó a 3-as barátsága mint ahogy fentebb írták, de én a 2-es barátságot részesítem előnyben.

Akiknek ilyen jó barátnőik vannak mint akik írták remélem még sokáig barátok lesztek :)

22/L

2014. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!