Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen a Biolux macskaalom?...

Milyen a Biolux macskaalom? Szeretik a cicák? Nálunk az állatosnál ezt látom mindig kitéve. Ha szerintetek jó akkor valószínűleg ez lesz (mert nagyon közel a bolt szembe van a házunkkal ráadásul kedves is az eladó bízunk is benne sose vágott át).

Figyelt kérdés
Egyébként azért mert nagyon közel a bolt szembe van a házunkkal ráadásul kedves is az eladó bízunk is benne sose vágott át.Meg nagyon szereti z állatokat mikor régen volt hörcsögünk többször láttuk ,hogy bevitt az utcáról sérült állatokat ,rendesen gondozta őket aztán elengedte.

2015. febr. 14. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A cicának nem volt vele baja, de én nem szerettem, nem is használtam sokáig, mert nem csomósodott össze, nehéz volt takarítani, túl gyakran kellett az egészet lecserélni.
2015. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csomósodik, büdös.
2015. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát figyelj vegyél egy kis mennyiséget, szerencsére nem túl drága dolog, kipróbálod, aztán ha nem válik be, tudsz váltani másra.

Nekem semmilyen macskaalom nem jött be a szilikátoson kívül, mert egy légtérben vagyunk a macskaalommal én meg kényes vagyok a szagokra. De ha ki tudjátok rakni más szobába, fürdőszobába, akkor lehet, hogy jó lesz a biolux, vagy csomósodós alom is. Amúgy elsőre a szilikátos drágának tűnik, de sokáig elég és kevés macera van vele.

2015. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Tudnátok mondani más félét?
2015. febr. 14. 13:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha van felétek Fressnapf, ott sokféle van. Drágának tűnnek, de nekem pl. 2 cicánál elég a 20 kg-s zsák egy hónapig. [link] Jó illata van.
2015. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A biolux nem jo. Nem csomosodik ossze benne a pisi.:/ viszont a minap sokkot kaptam. Elszaladt a nap, elfogyott az alom, vasarnap este a kornyekunkon csak a Spar volt nyitva, ahol csak a zold sajatmarkas alom volt semmi mas, igy kenyszerbol, mondvan "holnapig megteszi" vettem egy zsakkal es eskuszom hihetetlen jo. 350 vagy 380 Ft volt. Tokeletesen osszecsomosodott benne a pisi es a kakibol is kiszivta a nedvesseget. Csak lestem. Azota ezt veszem, tok olcso es jo.
2015. febr. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Eddig a Cirmi vált be a legjobban. Viszont azt nem mindenhol kapni.
2015. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én már több, mint 20 éve a Bioluxot használom.(Ha vki nem tudja, vagy nem akarja rendszeresen takarítani a bilit, akkor nem ajánlom ezt neki.)De:én két cicához 4x10 kg-ot használok el havonta, sztem ez nagyon kis mennyiség, és ez az alom olcsó.

Már megszoktam azt, hogyha vmelyik használja a bilit, azonnal kiszedem a piszkos almot, a kiszedett alom helyén a bili alját gyorsan kitörlöm egészen olcsó babapopsitörlővel,(290 Ft/72 db) mert ha a bili ott pisis marad, akkor annak szaga van.Egyébként egészen kevés almot öntök egyszerre csak a bilibe,csak annyit, hogy az alját éppen takarja.

Tudod, vehet bárki bármilyen drága és "szagtalanító", szupercsomósodó macskaalmot, ha nem takarítja rendszeresen, akkor aki belép a lakásba,sajnos előbb tudja, hogy itt cica van, minthogy megpillantaná. És erről nem a cica tehet. Szóval, én a Biolux mellet teszem le a voksot.

2015. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Kingstar szilikátos macskaalomnak 2200 Ft/10 l, ami egy macska esetén két hónapra is elég, (de minimum 6 hét) tehát ez drága összességében.
2015. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon régen ezt használtam, mikor más még nem igazán volt kapható. Nem csomósodik benne össze a pisi, így nem lehet tökéletesen eltávolítani, hamar büdös lesz és nem gazdaságos. Anno még egy cicával is gondom volt vele, hiába a napi takarítás. Most 7 cicával az Aldi Shah csomósodó almát használom (750Ft/10kg) és nagyon meg vagyok vele elégedve. Jól csomósodik, könnyen ki lehet szedni belőle a szennyeződött részeket, napi 2x-i takarítás és rendszeres utántöltés mellett nem büdös. Havonta 1x cserélek teljes almot, hetente az alomtálakat pedig kifertőtlenítem. Szerintem próbálj ki többfélét és meglátod, neked melyik válik be.
2015. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!