Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja? /Bővebben...

Mi lehet a baja? /Bővebben lent! /

Figyelt kérdés

Az egyik cicám tegnap este óta kicsit furán viselkedik, mármint a szokásosnál lassabban jár, lassabban eszik.. és olyan bágyadt, nincs kedve semmihez sem. A veséjét elég keménynek érzem, és kicsit nagyobb, könnyen kitapintható. A pocakja is kemény. Az lenne a kérdésem, nyilván tudom, hogy itt senki sem állatorvos... de hogy esetleg valaki ciajaval nem fordult elő ilyen már? Nem hányt, a hasa sem megy.. igazából üríteni nem nagyon láttam, mert kinti cica így sajnos nem tudom minden percét figyelemmel kísérni. Alapvetően egy nagyon vidám cica ezért is aggódom, hogy csak alszik egész nap.:(

Tudom, állatorvoshoz kellene vinnem, de elég sokat csalódtam az itteni állatorvosokban, így azt sem tudom kihez vihetném...bár tudom hogy muszáj lesz. 4 hónapja elvesztettem az egyik cicámat, őt valószínű megmérgezték sajnos, szóval ezért is aggódom nagyon... a veséje neki is ilyen volt, viszont neki más tünetei is voltak. Szóval esetleg ha valakinek lenne bármilyen tapasztalata kérem ossza meg velem! Köszönöm!



2015. febr. 16. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet vesegyulladása, de egyéb vírusos fertőzése is, ami esetleg érinti a vesét vagy a gerincét. Lázas is lehet, gondolom. Merrefelé laksz, hátha tudok állatorvost ajánlani?
2015. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lázasnak nem érzem, volt már lázas cicám, őt nem érzem annak.. bár nem szeretnék okoskodni. Köszönöm a választ! Ma úgy néz ki, viszem az orvoshoz! :/
2015. febr. 17. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!