Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja a macskámnak? 2014.7.1...

Mi baja a macskámnak? 2014.7.13-án született lány macska. Nem engedi, hogy a hasához nyúljak. Mit tegyek? Segítség

Figyelt kérdés

Kint van falun lakunk és kiszoktam nézni hozzá,hogy ne legyen egyedül,szoktam simizni meg minden egyéb és ,,régen" imádta amikor a hasát simogattam most nyávogott érte és elkezdett kaparni.

Lehetséges hogy terhes?

De még 1 éves sincs



2015. febr. 14. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, el kellene vinni sürgősen ivartalanítani.
2015. febr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha már vemhes nem szerencsés ivartalanítani (én láttam egy macskát, iszonyat nagy volt a hasa és azt mondta a gazdája, hogy mikor megtalálta (falun) már szült egyszer és úgy lett ivartalanítva és ezért lett), de nem biztos, hogy vemhes, lehet csak vmi baja van... Gyorsan vidd el orvoshoz!
2015. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Enyém sem szereti, pedig ivartalanított. Az én cicám valószínűleg felpuffadt, keverj a kajájába kis köménymagot, és utána is próbáld meg. Ha nem, akkor lehet, hogy vemhes.
2015. febr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én macskám az "aktus" után eltűnik 1-2 napra, előtte ha tüzelt akkor nyilvánvaló volt nekem. Mikor előkerül állandóan simogatni kell igaz a hasát nem tudtam soha. Számomra ezek a jelek, ha hiányoznak és úgy nem engedné a hasát simizni sztem vmi emésztési problémára gondolnék. Minden macska más, nem tudom a többi mennyire viselkedik hasonlóan vemhesség körül.
2015. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat bár még nem tudom mi baja de kipróbáltam azt , hogy adtam neki köménymagot és ,,szerintem,, jobban érezte magát.
2015. febr. 15. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!