Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Napok óta nem jön haza a...

Napok óta nem jön haza a macskám. Nagyon félek hogy valami baja esett. Van még remény? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van három 11 hónapos lány macskánk. Pont 3 napja elment az egyik. Ivartalanítva nincsenek még. Arra gondoltam, hogy most van ez az udvarlós időszak, hátha emiatt nem jön haza. Egész nap kiabálok neki, de semmi. Máskor mindig jönni szokott ha hívtam. Eddig egyszer mentek el úgy, hogy mind a hárman másfél napra.

Nagyon féltem, mert főút mellett lakunk és 2 macskánkat már itt elütötte az autó... Ráadásul róka is szokott erre járni és egy csomó kutya van a környéken. Rengeteg veszélynek van kitéve :( Ezért nem is nagyon szeretem kiengedni (mert egyébként benti macskák). De most elment és 3 napja nem jön haza. Gyönyörű cica, azt is el tudom képzelni hogy valaki befogta. Ő a kedvencünk, nagyon hiányzik :'(

Mit lehetne tenni? Van még remény, hogy hazajön?



2015. febr. 8. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, van! Még azt javaslom, hogy keressétek a környéken, lehet, hogy elkóborolt.
2015. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem 8-9 hónap után tért haza Pricike :) . Ki is hívtam a dokit hátha nem szedett össze veszettséget. Valahol etették, mert a pofija is megmaradt.
2015. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy kandúrunk, aki 3 hónap után tért vissza, igaz, eléggé le volt fogyva szegény. Azóta sem tudjuk, hol lehetett annyi ideig...
2015. febr. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma reggel már itt nyávogott :)))) lefogyva, de egyben hazajött :) köszi mindnekinek! :)
2015. febr. 9. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!