Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyacica nem eteti a kicsiket,...

Anyacica nem eteti a kicsiket, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vettem macskatápszert, de karmol, harap az anya, ha csak hozzáérek.
2015. febr. 18. 14:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sírnak a kiscicák? Mert ha a legapróbb sírásukat meghallja az anyjuk, akkor ösztönösen odafekszik hozzájuk hogy szophassanak. Közben nyalni is kezdi is őket hogy tudatában legyenek annak hogy ott van az anyjuk és szophatnak.
2015. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kamukérdés. Ilyen nincs. Szórakozz mással légyszi.
2015. febr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mi nincs, veszett macska??
2015. febr. 19. 09:15
 14/18 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka, de persze előfordulhat. Ha nem kamuztál akkor megírnád, hogy mi a helyzet???
2015. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
4 kicsiből 2 meghalt reggelre, etetik őket, de elvileg ők is veszettek... Őket is kezelik
2015. febr. 19. 15:10
 16/18 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy veszettség? Mikor derül ki? Nem lehet, hogy inkább álveszettség? Aujeszky-féle vírus, nyers disznóhústól kaphatja a cica, ha megeszi. Nem etettél nyers disznóhúst az anyacicával?
2015. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem az én macskám. Lementem a tanyára és ott voltak... 5 km-es körzetben nincs ott senki.. Sose láttam még :(
2015. febr. 19. 16:42
 18/18 anonim ***** válasza:
Kinti macskáknál tényleg elképzelhető hogy veszettséget kaphatnak, például ha veszett állat húsából esznek. Vagy ha egér eszik egy elhullott veszett róka maradványaiból, a macska meg megfogja azt az egeret. Télen a havas tájon nem válogatnak a táplálékban az egerek, így ehetnek akár elhullott állatból is.
2015. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!