Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen állatorvosról?

Figyelt kérdés
A sztori röviden annyi, hogy van egy 5 éves macskánk, akit már pár hetes kora óta ugyanahhoz az orvoshoz hordjuk. Mi elégedettek voltunk/vagyunk vele. Jó áron dolgozik és szereti az állatokat, viszont a felelőtlen emberekkel nem jön ki valami jól. A szomszédomnak is van egy macskája, aki 3 éves és már többször is szaporodott. A szomszédom most megvilágosodott és el akarta vinni a macskát egy állatorvoshoz, viszont mivel idáig nem volt nála, ezért tőlem kérdezte meg hogy kihez járok. Végül elvitte a macskát az állatorvosunkhoz, aki elkérte az oltási könyvét és megkérdezte, hogy mikor kapott utána féreghajtót. Elég undok volt a szomszédommal. Mivel egyik sem volt még neki, ezt szóvá tette az állatorvos. Végül elvégezte az ivartalanítást, utólag panaszkodott az állatorvos hozzáállásáról a nő.

2015. febr. 19. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod hogy nem-e a szomszédod nagyította fel a dolgokat, az hogy megkérdezte hogy eddig miért nem volt beoltva a cica teljesen jogos kérdés, sőt ha elmagyarázza miért fontos az se kioktatás hanem ez a dolga! Akkor lenne "gond" ha kiabált volna, vagy minősítette volna nem megfelelő módon a pácienst amit nem tehet meg egy orvos ha nem tanácsként szolgál,felesküdött sajnos mindenkit el kell látnia, viszont ha akár jelentheti is ha úgy tartja hogy ha az állat veszélynek van kitéve.
2015. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az állatorvossal értek egyet, ha valaki macskát tart, az ő felelőssége hogy meglegyenek az oltások, féregtelenítés, stb.
2015. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen én is az állatorvosunkkal értek egyet, hiszen 5 éve hozzá járunk és nagyon elégedettek vagyunk vele. Csak elgondolkodtatott, hogy a felelőtlen szomszédomnak áll még feljebb.
2015. febr. 19. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Félreértés ne essék, én se szeretem, ha valaki felelőtlenül tart állatot, az én lakásban tartott macskáim is chipelve, oltva, ivartalanítva vannak, nekem ez a természetes. De ettől még ne feledkezzünk meg róla, hogy macskáknál nincs kötelező oltás. Így ajánlhatja az orvos, elmagyarázhatja, hogy miért fontos, de nem veheti természetesnek, hogy elkéri az oltási könyvet, számon kéri a féreghajtást stb.
2015. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az állatorvosunknál ez van kiírva:

Chipelés: x ezer ft

Kekeckedős chipelés: 5e ft (sima + minek ez, abba kéne belenyomni, aki kitalálta, stb)

Politizálós: 20e ft (Kekeckedős + erről is a Gyurcsány/Orbán tehet, stb)

Nagyon jó doki, nem pénzéhes, de ő is ölni tudna, ha vmi tudatlan, nagyképű, idióta a gazdi.

2015. febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó fej lehet az állatorvosod utolsó. :)
2015. febr. 20. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!