Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek Dr. Töltéssy...

Mi a véleményetek Dr. Töltéssy Zsolt állatorvosról? (Hatvan)

Figyelt kérdés
Valaki tudja a rendelési idejét?
2013. szept. 8. 19:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Hát... Elég szétesett doki. Én nem vinném hozzá az állataimat :) Hajdú Pál dokit tudnám javasolni :) Nekünk nagyon sokat segített!
2013. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Nem jártam hozzá, mindenki csak rosszat mondott róla. Nekem Hülber Csaba vált be.
2013. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%

Anyagilag nem álltunk jól és a két kutya chipje oltásai a mi dokinknál 30 ezer ft-ba lett volna,keresgéltünk és egy ismerőstől hallottunk a dokiról.Elmentünk.Olcsónak tényleg elég olcsó volt meg is lepődtünk.Viszont 2,5 órát vártunk úgy,hogy előttünk 4-5-en voltak.Amikor sorra kerültünk nem hazudok 40-45 percig voltunk bent csak chip és az oltások miatt.Nagyon lassú!! Bele vágott az egyik kutyánk körmébe amit észre se vett és mi szóltunk,hogy fertőtlenítse már le.


Ha oltás/chip kell az olcsóság miatt el lehet hozzá menni,de ha komolyabb baja van a kutyának én nem vinném oda,egy műtétet 100% ,hogy nem bíznék rá!

Neten olvastam véleményeket a dokiról és senki se dicséri.Sokaknak félre kezelte már a kutyáját.



Szóv

2013. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
-szóv
2013. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

Gondolom, az előző kérdést is te írtad ki, de azért ide is leírom a válaszom, hátha valakinek hasznos lesz.



Töltéssyhez ne vidd, max. oltatni, inkább Hajdú. Igaz, hogy Töltéssy olcsó, de már totál bele van az egészbe fásulva. 2 esetet leírok: találtam egy borzasztó állapotban lévő kiskutyát, elvittem őt T.-hez, aki szerint csak felületi sebei voltak, és elrontotta a gyomrát. Másik orvos megállapította, hogy olyan szinten ellepték az élősködők, hogy kívülről-belülről zabálták, és bélgyulladása volt. Sajnos már nem lehetett megmenteni, pár napon belül elpusztult. Na most valaki ennyire hülye, vagy ennyire leszarja? Hát egyik sem jobb. Másik eset: Volt ideiglenes kutyusom rosszul lett az új gazdáinál, miközben egy lyukban ásott, bedagadt a torka, a szája, elszürkült a szeme, nem kapott levegőt. Rohantak Töltéssyhez, mert csak ő volt elérhető, aki megállapította, hogy bélcsavarodása (?!) van. Nem tudom, mmennyit tudsz a bélcsavarodásról, lényege, hogy ha pár órán belül nem műtik meg az állatot, elpusztul. Na most Töltéssy beadott pár injekciót (gondolom kalcium és adrenalin), amitől a kutya jobban lett. Nekem laikusnak egyértelmű, hogy darázs- vagy egyéb rovarcsípés, ő orvosként meg ilyen hülyeséget állít. Az agyam eldobom. Szóval szerintem is került el őt messzire.


Tehát tényleg max. oltatni és chipezni vigyétek hozzá a kutyát.

2013. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egy elég komoly műtét utánkezelësëről lnne szó! Bpn műtöttëk de azt mondták az utókezelés helyben is megoldható.

Ide akkor biztos nem visszük, keresünk mást...

2013. szept. 9. 10:09
 7/17 mágnyessza válasza:
76%

vitába szállnék az előttem hozzászólókkal. Töltéssy doki nagyon is hozzáértő, de eléggé elfoglalt doki, napközben kijár az állatokhoz, este rendel, éjjel műt, nem tudom kit mennyire strapálna ez le!

Nekem kutyámat és macskámat is kezelte, tökéletesen megbizom benne!

Rákos kutyámat műtötte, adott neki még 3 évet, másik kutyámat kullancsosság miatt kezelte, minden alkalommal túlélte és meggyógyult a kutya.

Cicámat kétoldali tüdőgyulladással kezelte, amiből tökéletesen felépül. Tehát a dokinak én csak hálával tartozom, aki mást mond az türelmetlen kivárni a rendelőben a sorát!

2013. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Én is csak jót tudok mondani róla. Valóban várni kell, de nem véletlenül van nála mindig tömve az udvar:)
2014. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Dr . Töltéssy Zsolt állatorvoshoz több mint 10 - 12 éve járok . Soha semmi gond nem volt vele , a beteg állatokért mindent , de mindent megtesz .
2014. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
82%
Érdekes. Nekünk megmentette a rákos kutyánkat,akin prosztata műtétet végzett. Valóban sokan járnak hozza,mert olcsó,viszont nagyon érti a dolgát. A műtétet össz.vissz. altatással mindennel egyutt,a vizsgálatokon, rontgenen keresztül 5000Ft-ért végezte el. A kutyusunk idén 13 éves, a műtétje tavaly volt,azóta él és virul.
2014. ápr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!