Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A sashalmi állatorvosról, Dr...

A sashalmi állatorvosról, Dr Kovács Attiláról tudtok mondani nekem valamit?

Figyelt kérdés

Milyen állatorvos, mennyire drága, ilyesmik?

Nagyon jó állatorvosom volt a Mozaik utcában, csak sajnos költözés miatt nagyon nehéz megoldanom, hogy oda vigyem a cicákat. Örülnék, ha tudnátok segíteni.

Vagy finanszírozni tudtok egy kocsit, hogy járhassak a régi helyre :D

Jó, ez vicc volt, de komolyan, valami info kéne a dokiról :)


2013. febr. 4. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Igaz, én őt nem ismerem, de a 16-ban egy másikat tudok ajánlani. Közel egy éve elköltöztünk onnan, de inkább hozzájárunk vissza mindennel. Lelkiismeretes és nem mondanám drágának.

Pálfi István dr. Állatorvosi Rendelője

1161. Bp. Budapesti út 90.

T: 405 4200


A rendelési idejével nem igazán vagyok tisztában, ha jól emlékszem, akkor hivatalos nyitvatartási ideje du. 15-től van, de természetesen, ha olyan gond van, akkor lehet menni hozzá szinte non-stop.

2013. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dr. Kovács Attila nagyon lelkiismeretes és állatot szerető orvos, szívből ajánlom, sokat jártunk hozzá cicákkal. Viszont azt is elmondom, hogy az asztmás macskám bajára nem jött rá sajnos, ezért profibb helyre kényszerültünk a problémásabb állatainkkal: ez lett a Minivet a Szlovák úton. Itt gyakorlatilag bármilyen problémát meg tudnak oldani, profik, tapasztaltak és klinikai felszereltségű a rendelő.
2013. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! En hosszu evek ota hozza jarok, cicakkal is, egy kutyaval, es egy nyuszink is volt regebben. En meg vagyok Vele elegedve, bar a nagy kedvencem Dr Pesti Jozsef volt anno, csak az o arai rettentoen felmentek, es mar megfizethetetlen lett a vegen. Pedig egyedul o volt kepes eveken keresztul megbirkozni a kutyankkal, aki nagyon problemas volt. Szoval azota Kovacs Attilahoz jarunk, es ar-ertek aranyban teljesen rendben van.
2013. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!