Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg kell váljak a cicámtól....

Meg kell váljak a cicámtól. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Három cicánk van. Bentiek. Imádjuk őket, de nagyon átvették az uralmat a lakásban. Sok...sajnos az egyiktől el kell búcsúznunk. A legnagyobb 2 éves a legkisebb 7 hónapos. Brit cicák. Nagyon szépek. A Legkisebb még nem lett ivartalanítva. Arra gondoltam hogy meghirdetem és eladjuk..a másik kettőt megtartjuk. Nagyon fáj a szívem érte, mert irtó cuki, de a két nagyot még jobban szeretjük. Meg kell válnunk tőle tehát nem ez a kérdés. A kérdés hogy h hirdessem, hogyan miként. Törzskönyves. Pénzért adnám természetesen.
2015. febr. 22. 14:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
54%
oldd meg magad, ha mar ilyen szinten pontagyu vagy, es ennyire nem ertesz a macskakhoz, csak annyit latsz beloluk, hogy DECUKEEE. Ne itt varj vallveregetesre, megerositesre es korbesajnalgatasra.
2015. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
49%
mellesleg, 7 honaposan megis mi a francert nincs megivartalanitva? nem csoda, hogy divol a lakasban. ha erre se futja se agyilag, se anyagilag, tenyleg ne tarts macskat, lehetoleg egyet se. belatokepesseg aztan tenyleg 0 bakker
2015. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
sok a három cica. ennyi.eladnám. mi ebben a rossz?
2015. febr. 22. 14:28
 4/31 A kérdező kommentje:
az orvosunk 8 hónapos kor előtt nem ivartalanít. a másik kettő is ivartalan. pontosan 8 hósan lettek ivartalanítva. Nem pénzügyi ok. egyszerűen SOK
2015. febr. 22. 14:29
 5/31 anonim ***** válasza:
18%
hát pénzért tuti nem fogod tudni továbbadni
2015. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
dehogynem! :)
2015. febr. 22. 14:30
 7/31 A kérdező kommentje:
a legnagyobb cicánk már díjat is nyert. szép cica mindhárom. de egy pici lakásban 3 cica sok. És a családban mindenki így gondolja. Rengeteg a szőr is. Jobb helye lenne máshol.
2015. febr. 22. 14:32
 8/31 anonim ***** válasza:
59%

Akkor mégis mi a frászért kellett a harmadik macska?

És ha ennyire tudod, hogy el tudod adni pénzért, akkor minek jössz ide segítséget kérni?

2015. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
esetleg ha valakit itt is érdekelne....csak ezért. Egyébként ti itt mindenkit gyűlöltök aki esetleg elad egy állatot? Allergiás reakciót is kiváltottak pl. a férjemnél és a lányomnál. Nem kockáztatok. És igen. a két nagyot semmi pénzért nem adnám. a Kicsit igen. Ez van. Lehet utálkozni.
2015. febr. 22. 14:40
 10/31 anonim ***** válasza:
79%

Jó kis válaszok, mi? Sokat segítenek. Én nem értek a cicákhoz, de kerestem és a vaterán meg bármilyen apróhird oldalon találtam.Keresel egy bármilyen apróhirdetős oldalt, regisztrálsz. Megadod a macska korát, nem ét, ivarát - nem biztos, hogy más is ivartalanítottat szeretne.Megadod avárost, hogy tudják, messzire vagy-e. A címet telefont nem.

Megadod az árat. Ha tudsz teszel képet fel. Ennyi.

2015. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!