Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fiúk/férfiak mit szeretnek...

ChibiAnimeFan14 kérdése:

A fiúk/férfiak mit szeretnek jobban, a macskákat vagy a kutyákat? És miért?

Figyelt kérdés
Elsősorban fiúk válaszát várom :)
2015. márc. 7. 19:50
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
89%
Macska. 18F
2015. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%

19f macska, mert sokkal aranyosabbak :) de a kutyákat is szeretem, csak a macskákat jobban.

#8: te ritka nagy hülye vagy ha azt hiszed a macska nem jön, ha hívod. És macskába is rakathatsz chipet, csak nem kötelező.

2015. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%
Ma meg, már miért ne lehetne játszani a macskával? Már az is vicces, ahogy egyedül játszok, levadássza a hajgumit, dobálja a levegőbe, dobom neki a labdáját, rohan.
2015. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Apukám a macskákat :D
2015. márc. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A macskákat. Például mert fegyelmezettek. A piszkát betemeti a szabadban, míg a kutya akár a járdán is otthagyja. Nem veszélyes még gyerekekre sem, míg például az éjszaka felelőtlenül szabadon hagyott kutya kedvtelésből támad az arra haladó kerékpárosokra vagy ha úgy adódik akkor szét is marcangol egy gyereket vagy időset. Vagy ha vendég jön a házhoz akkor a macska hagyja hogy az idegen simogassa meg ha akarja. Míg a kutya a körmeivel vagy a fogával kitépi a vendég ruháját és máris fizethetek egy új ruháért.
2015. márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%
látom itt járt a lepontozómanó...
2015. márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) igazából csak azért kérdeztem mert kíváncsi voltam ,hogy a fiúk melyik fajta állatot szeretik jobban :) ( igazából a fiúkat mindig kutyusosnak képzeltem de ezek szerint nem azok .... tévedni emberi dolog :) )
2015. márc. 8. 16:08
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
valahol olvastam, hogy a férfiak és a nők kb. ugyanolyan arányban macskások/kutyások szóval ennek a nemhez semmi köze :)
2015. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Katica71 ***** válasza:
100%
A kutya szolgalelkű, a macska szeretetét ki kell érdemelni. Szerintem az érzékenyebb, lelkizősebb, zárkózottabb emberek a macskát kedvelik jobban.
2015. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
igen, utolsó. a macskához több intelligencia, türelem kell..sokkal bonyolultabb személyiség, mint a kutya, nem szeret csak úgy. ki kell érdemelni.
2015. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!