Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Londonba szeretnék repülni és...

D.andrea0203 kérdése:

Londonba szeretnék repülni és a cicám is vinném, milyen repülőjáratra engednek fel macskákat? Sajnos wizzair és easyjet nem engedi, esetleg valaki? Utlevéllel, és állatok repültetésével kapcsolatban várnék tapasztalatokat.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,hogy már Angliában nincs karanténozás ami jó a cicára nézve,de mindenképpen kérdezz rá!Kell lennie olyan társaságnak ahol utazhat veled a fedélzeten a cica megfelelő szállítóban amit szintén a légitársaság ad meg.A legtöbb társaságnál egy gépen 2 állat utazhat a fedélzeten.Chip,útlevél,oltások(veszettség is)féreghajtás legyen,de beszélj a céggel.(remélem találsz olyat akiknél lehetőség van a cica gépre való felvitelére)
2012. ápr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm hogy utánanézték, nekem annyit sikerült kiderítenem hogy csak a British Airways szállít macskát de meg kell bízni egy szállíttató céget akik csak 249.000E ft-ért szállítják a macskát amit a raktérben tesznek meg és tudjuk magyarországon hogy bánnak a csomagokkal...aztán 6 órával repülés előtt le kell adni az állatot, és Londonban 3 órát kell várni és még egy kissebb összeget fizetve kaphatom csak meg...Klassz mi?
2012. ápr. 4. 07:05
 3/9 anonim ***** válasza:
1es vagyok,hát nem egyszerű és gazdaságos Angliába menni cicussal :( Arra nem gondoltál,hogy autóval menj?Bár az se jobb a cica szempontjából,mert elég hosszú az út.Egyébként ez az ár amit elkérnek valami horror!
2012. ápr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia megfordult az autózás is a gondolataimban, de árban kb. mint a vonat, komp stb. másrészt 17 óra, a kocsim 206 peugeot........szóval nem hosszú útra tervezték, külföldön még nem vezettem így elsőre beleugrani elég merész lenne egyedül, na meg néha aludnom is kéne pár órát és az autópálya-pihenő kizárt... tehát így a legkézenfekvőbb
2012. ápr. 5. 06:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Angliába nem engednek be állatokat csak úgy mert a veszettség elterjedése miatt...!
2012. ápr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze megfelelő okmányok kellenek az állatnak, és féreghajtás elöző nap, van karanténozás sajnos, és amit írtál én is olvastam a neten, csak sajnos valójában nem úgy van.
2012. ápr. 11. 08:05
 7/9 anonim válasza:
Szia! Sikerült megoldani? Utastérben nem lehet szállítani mert UK csak arra kinevezett reptéren és csak a csomagtérben való behozatalt engedi. Én is az autó mellett vagyok. Szeptemberre tervezem. Van aki vitt már cicat autóval?
2012. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig én hallottam cicát a manchesteri reptéren, adszem jet2 szállítltta.
2013. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Pont ez a dilemmám. Kiköltözök egy évre, a macskám meg rajongva imád(sajnos én is imádom a cicám, családtagnak tekintem). Kint egyelőre nincs biztos helye így utólag vinném ki, no de hogyan?! Kanadába egy ismerősöm utastérben vitte cicóját, neki is jegyet kellett váltani, macskahordozóba kiengedték.

Ivartalanított, chipet tetettem bele, veszettség ellen most oltattam tavasszal. A többi oltása is oké. Viszont nincs több száz ezrem hogy kivigyem. Majd kintieket is megkérdezem. :)

2013. szept. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!