Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megsértődött a macskám?

Megsértődött a macskám?

Figyelt kérdés
A macskám mostanában furcsán viselkedik, eddig mindig hagyta, hogy simogassam, gyakran rajtam aludt, de most nem engedi és mindig arréb megy ha a közelben vagyok. Ha rosszat csinál rá szoktam szólni, ilyenkor mindig "felesel", tehát visszanyávog. Mi lehet a baja?
2015. márc. 15. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Furodtel?
2015. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is ez a problémám jelenleg. :D Rászólok, és akkor még ő van felháborodva. Nem lehet ez ellen mit tenni, a macskák már csak ilyenek...
2015. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 schocko ***** válasza:
Párosodni szeretne...
2015. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Eszed tokja ilyenek a macskák, csak nevelni kell. Érdekes, nekünk a nyitott ajtóban is megvárják, míg behívom őket. Feleselésről meg annyit, hogy repülnek kia ház elé és akkor örülhetnek, hogy nincsenek kiönteve. Valahogy arra is hamar rászoktak, hogy szép szóra engedelmeskedjenek...
2015. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Frászt! Csak megmutatja, hogy neki van több esze:-)))) De tényleg!!!!
2015. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hiszti.De azért nyalizz neki kicsit.Simizd többet.
2015. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem csak a te cicád csinálja, az enyémmel is PONTOSAN ez van. Nálunk lehet, hogy az oltás volt a baj.
2015. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen, mindig váltogatja a stílusát, most bújós, és hagyja magát...
2015. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!