Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha van egy macskám...

Mit tegyek, ha van egy macskám, és egy kiskutyát (tacskót) akarunk a házhoz hozni?

Figyelt kérdés
Félek, hogy a macskám féltékeny lesz, és elszökik!!!
2007. okt. 31. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először hagyd, hogy a kiskutya körülszaglásszon, addig te vidd oda a cicust, és cicát fogd le, mert lehet, hogy ijedtében megpofozza, vagy ilyesmi, és tedd az orrukat tedd össze, hogy megszagolják egymást! Nekem ez vált be, de ha nem válik be, próbálgasd több napon át!

Gabica

2007. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia

Szerintem a kutyus nem fogja bántani ha kölyök maximum a cica fog rá fújni, de ez nem baj, fogd meg a cicát és tedd oda a kutyushoz és talán de leginkább összeszoknak és nem fogják egymást bántani!!!!a kutyus a testvérének vagy a anyának tekintheti a cicát ha összaeszoknak!!!

2007. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!