Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám egy gyökér! Mit...

Inyősz Evelin kérdése:

A macskám egy gyökér! Mit tegyek? SEGÍTSETEK! NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
Szóval a macskám napok óta egy igen surmó viselkedési formát vett fel. Mit tudnék csinálni, hogy normális legyen? Talán megsértődött rám? Hogyan tudnánk elrendezni, megbeszélni a dolgainkat? Szerintetek macskasuttogó tud segíteni? Kérlek adjatok ötleteket, nagyon szomorú vagyok, és szeretném ha a cicám visszanyerné a régi önmagát, és újra együtt lennénk!

2015. márc. 19. 12:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Depressziós? Én rontottam el valamit? És ha igen mit? Húú nagyon köszönöm a sok választ mindenkinek, nagyon kedvesek, kicsit megnyugodtam de nagyon szomorú vagyok nem akarom elveszíteni.
2015. márc. 19. 13:17
 12/14 anonim ***** válasza:
valamit vetettel ellene es most buntiben vagy, hagyd ra majd elmulik
2015. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha sok szeretettet kap tőled nem hiszem hogy te vagy a bűnös és ahogy látom az aggódásodat szerintem imádod a macskuszod :) Ha nagyon aggaszt a dolog vidd el orvoshoz és ha egészséges akkor csak egy kis cicadurci az egész.
2015. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

macskák a kölcsönösségen alapuló kapcsolatot tartanak.

Aki elvtelen seggnyalásra vágyik, az vegyen kutyát.

2015. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!