Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám egy gyökér. Mit...

PrettyVillain kérdése:

A macskám egy gyökér. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Ha itthon vagyok, semmi rosszat nem csinál, csak alszik egész nap. Ha nem vagyok itthon üvöltve nyávog, és rongál. Ha itthon vagyok nem jön, hogy simogassan, üldögél az ablakba és nézelődik, tehát magányos sem lehet. Ha kiengedem a folyosóra, elkolbászol, és mivel az egész tömb körbejárható a folyosókon, hát ő körbe is járja, ha megyek érte elfut. Amúgy velem alszik, fürdet, dagaszt, minden ami arra utal, hogy szeret. Miért csinálatja ezt?

2013. aug. 29. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%

Mert egy gyökér kis k.ö.cs.ö.g.


Az enyém is ilyen, csak akkor jön oda, meg akkor engedi magát simagatni, amikor hozom a kaját. Kis rhadék.. már megbántam, hogy anno befogadtam az utcáról.

2013. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert MACSKA!
2013. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudja, hogy, ha otthon vagy, akkor nem szabad randalíroznia, ezért kihasználja, hogy nem látod. Miért engeded ki a folyosóra, ha elmegy? Azért fut, mert èlvezi az új helyet. Ha a házban kergeted, akkor is elfut. Ilyenkor zörgesd meg a kajásdobozt és hívjad. Ilyenkor adj neki egy kicsit, vagy legközelebb nem jön vissza.

Persze, hogy szeret téged, de ő is cicából van.

2013. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Kössük össze az enyémmel!!az is egy kis szemét.lád.a!!szétrágta az összes telefontöltőt úgy hogy be volt dugva a konektorba,egy Panasonic füllhallgatót,a tv koax kábelét kibelezte.a zoknikat begyűjti az ágy alá úgy viszi mint a zsákmányt.ellop,tönkretesz mindent.utcáról van a miénk is.van még egy cica de az normális.ez a szörnyeteg simogatni se hagyja magát mert megharap.jah,és a barátunk beagle kutyájábak is nekimegy!!ezerszer megbántam hogy rábolìntottam,maradhat!!!
2013. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mert cica, azért csinálja. amúy meg, szerintem unatkozik, mikor otthon vagy. s azt akarja, hogy figyelj rá, szeretgesd többet.
2013. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos süket, úgyhogy hívhatnám ahogy akarom. De olyan kis hálátlan, altatás elől lett megmentve, mert az eredeti gazdáik el akarták altatni, a süketsége miatt. Más macska összetenné a mancsát, ha olyanokat ehetne mint ez a dög, de nem a Spár budget csirkés macskakonzerven kívül semmit nem eszik meg. Most meg kinézi a számból a szőlőt... a pofám leszakad...
2013. aug. 29. 21:20
 7/13 anonim ***** válasza:
ha szeretnéd a macskát, nem így beszélnél róla..akkor mit vársz ?
2013. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megdöbbentő lesz a válasz, de azért csinálja ezt, mert macska.. Ők annyira de annyira különbözőek, egymástól is de a kutyáktól meg végképp. El kell fogadni, hogy ilyen természete van. Nem járnak mindig a kedvünkben, nem mutatják ki mindig a szeretetüket és néha bizony direkt idegesítik az embert :D Hát ilyenek, na... Vannak közöttük elképesztően jófejek, meg kis suttyók is. :) Azért azt ne várd, hogy hálás legyen azért mert megmentetted és jó kaját kap. Ő ezt veszi most már természetesnek. Egyébként a válogatásra a megoldás, hogy adsz neki egy adott márkájú, jó minőségű tápot és semmi mást. Ha őkelme úgy gondolja, hogy ez neki nem kell akkor majd meggondolja magát a harmadik nap éhezés után. Nyugi, nem lesz baja, de majd szépen belátja, hogy evvan. Max annyit tehetsz, hogy a kedvencéből kicsit belekeversz az elején.
2013. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
macska..ennyi! egyes válaszolók akik megbánták,hát ba**ki nem visszaváltható és miért nem néztél utána milyenek is a macskák,illetve milyenek tudnak lenni! Nekem is vérengző kis vakarékom van, utcáról szedtem össze,de akármennyi gond is van és volt és esetleg lesz vele, sosem fogom megbánni!!!!!!
2013. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
KRISZTIKE!felőlem lepontozgathatsz mert le...rom!!miért ne lehene az ember őszinte??még szopós volt amikor az utcáról magunkhoz vettük.fecskendővel ettetük,dokihoz vittük.mindent megkapott.és egy semmirese való d.ö.g lett belőle!!albérletben lakunk ahol csak a kárt csinálja...véges a pénztárcánk is a renoválás terén.nem kell mártìrkodni.amit utálsz utálsz amit nem azt nem.miért ne mondhatnám hogy megbántam valamit??én legalább bevallom....
2013. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!