Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Keresnek-e mostanában cicát...

Keresnek-e mostanában cicát reklámba?

Figyelt kérdés
Tud valaki időpontot és helyszínt mondani, hogy mostanság lesz-e állat-casting? A cicámat szeretném elvinni válogatásra. Gondolom az ilyen események Budapesten zajlanak. Ha valaki tud valamit, szóljon! Az is jó, ha elérhetőséget ír valaki, hogy hol tudok utána járni! Előre is köszönöm!:)
2010. febr. 16. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hogyan vetted észre hogy a te cicád különösen tehetséges és alkalmas lenne színésznek?
2010. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy valamilyen mértékig elfogultságnak hangzik, de mások véleménye szerint is gyönyörű cicuska. Egy normális házimacska, de mégis különleges. Közép szürke színű, a fakra olyan, mint egy mosómedvének(: A szeme sárga, a kicsi lába pedig, ezüst színű, tényleg nagyon szép, és el tudnám képzelni egy reklámban. Ez hogyan lehetne lehetséges?
2010. febr. 16. 16:23
 3/15 anonim ***** válasza:
a szomszédomnak is ugyan ilyen macskája van csak van egy kis zöldes beütése! am azért rövidek a lábai mert van benne vadmacska is...
2010. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
a "kicsi lába" kifejezést becézésnek írtam.. nem kicsik a lábai, csak cukik, remélem így érthetőbb:)
2010. febr. 16. 16:35
 5/15 anonim ***** válasza:
esetleg egy fotót feldobhatnál, megmutatom a melóban, reklámstudióban dolgozom.
2010. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
Senki nem keres macskát a kutyának sem kell a macska van annyi mint a szemét
2010. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Milyen macskás reklámok vannak? Nekem most így csak a macskakaják ugranak be, de ugy a whiskasnak saját van egy brit, a többit meg kb. rajzolják..
2010. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Penny? :)
2010. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Nekem is elég különleges cicusom van, és ő mellette nagyon okos is, különféle trükköket tud már :)

( http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__640741-szeri.. -> ő az enyém)

2010. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia! a Fejér megyei Hírlapban kerestek a múltkor állatmodelleket fotozáshoz.ha legközelebb megint hirdetik

megírom neked az ügynökség címét.

üdv-makkás-

2010. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!