Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert nem eszik rendesen a...

Diemondy kérdése:

Miert nem eszik rendesen a macskam?

Figyelt kérdés
az a hejzet hogy fel eve van egy macskam edig rendesen ette a szaraz tapot, de par napja nem ette meg pedig mindig más fajtat veszunk, na es amikor elkezte enni (kb 2-3 napja) akkor rogton elkezdett uvoltve nyavogni nagyon hangosan es ki ki kopte a kajat, szval eggy idejig nem evet csak tejet adtunk neki de azt 4-5 szor egy nap, kesobb vettunk neki ijen aszpikos konzervet nem ette meg mert ugyanaz volt a hejzet mint a szaraz tappal szval nyavogot megint hangosan meg morgot.Ma a cicanak ossze puresitettem a kajat es igy megette, de szaraz tapot meg mindig nem eszik.Mi lehet a baja, varok minden valaszt...

2015. márc. 20. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a doki azt mondta, hogy nem szükséges váltogatni a tápokat, ha egyfélét szeret, akkor évekig eheti azt. Max. ha utána megunja, akkor kell váltani.

Nincs sok tippem egyébként, bocsi, esetleg nem fájhat a foga? Vagy valami seb a szájban? Meg kéne nézni valahogy.

2015. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz, hogy vizsgálja meg, nincs-e seb a szájában, vagy foga nincs-e begyulladva. Valami baja biztosan van, de ezt az állatorvos tudja megmondani.
2015. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Én is osztom a véleményemet az előttem szólókkal, valami fájdalmat okoz neki a szilárd kaják fogyasztásakor. Elsőre én is fogváltásra tippelnék, pont ebben az 5-6 hónapos korban történik. Ne tejjel tömd, hanem pépesíts neki konzervet. Mindenképp érdemes lenne megmutatni egy dokinak is mert általában nem csinálnak ekkora ügyet a macskák a fogváltásból, de gondolom ez nem aranyszabály és akár más baja is lehet.
2015. márc. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösszi a válaszokat♥♥♥

de mar szerencsere elmult a baja ♥♥♥

2015. ápr. 4. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!