Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felnőtt macskát is fel lehet...

Felnőtt macskát is fel lehet emelni a grabancánál?

Figyelt kérdés
Mármint persze, fizikailag nyilván, de úgy értem, nem fáj-e neki? Mert kiscicát még oké, pici, testsúlya is alig van, de egy felnőtt macskának azért már megvan az önsúlya. Még ha szinte nincsenek is idegei ott, a puszta tömegvonzás-izomterhelés-bőrhúzás stb. témát azért már nyilván érzi. A kérdés tehát az, hogy ez még az "elmegy" kategória neki, és eltűri, vagy már átlépi a fájdalomküszöbét?

2015. márc. 20. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én már próbáltam a mieinkkel; nem mutatták, hogy fájna nekik (bár ők nem nehéz cicák)

de lehet hogy ha hordozni akarnád akkor az már fájna neki

inkább csak rövidtávon csinálnám, ha muszáj

2015. márc. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet, nagyobb macskáknak már fáj.
2015. márc. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Ha figyelmen kivul hagyjuk, hogy "fizikailag lehet" akkor a valasz nem.

Faj nekik, es nagyon kiszolgaltatott pozicio az szamukra. Az, ha nem mutajak hogy faj, az azert van, mert a macskak nem mutatjak ki, ha faj nekik valami, meg azert, mert barmenyire is kellemetlen nekik, megbiznak a gazdajukban.

2015. márc. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ hogy kiskorától kezdve emelgetik e. Nekem minden macskám hagyta kivéve egy akit nagyobb korában fogadtam örökbe és nem volt hozzászoktatva.

Amúgy ha nem feszíti be magát és nem mozog akkor nem fáj neki, de persze ezt a macska nem tudja. Ezért ficánkol ami már fáj neki és nyávog.

De a macskák nem olyanok hogy ne jeleznék hogyha valami rossz nekik szóval amelyik hagyja magát annak nem fáj.

2015. márc. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindannyiótoknak. :)
2015. márc. 21. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!