Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy vihetném kiállításra?

ChibiAnimeFan14 kérdése:

Hogy vihetném kiállításra?

Figyelt kérdés

Megkaptam végre a cicámat!:D tudnivalók róla:

- Brit rövid szőrű klasszikus tabby a fajtája

- 2 hónapos

-az anyukája a silver style kennelből való az apukája nem törzskönyves ( de mindketten fajtiszták amúgy :D )

szóval mivel ritka szép cica ezért majd a jövőben szeretném elvinni egy cicakiállításra . DE milyen csoportban versenyezne? mármint :

- házicica

- vagy fajtiszta

ezt azért kérdem mert szerintem a fajtiszta ( mert ugye az is ) csak hát nincs róla igazolása ( mármint törzskönyve ) ....szóval akkor hol is versenyezne? :D és hogy zajlik egy ilyesfajta verseny? válaszokat előre is köszönöm :)



2015. márc. 28. 21:23
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

éééééés kidőlt :D


[link]

2015. márc. 28. 22:23
 22/27 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon szép cica, nagyon hasonlít egy fajtatiszta britre. De sajnos versenyen akkor sem indíthatod fajtatiszta kategóriában.

Akár fajtatiszta akár nem ő a te cicád és szerintem itt már nem a származása a lényeg. Te attól ugyanúgy fogod szeretni :)

2015. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Tenyleg szep..


Bar ami nekem eszembe jut a kerdesrol... Vajon a silver style kernnelnel tudnak arrol, hogy valaki az o nostenyukkel szaporit?

2015. márc. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem vagyok szakértő brit rövidszőrűek terén, de nem kellene sötétebbnek lennie? Kicsit mintha fehér lenne, a csíkok rendben vannak.

Törzskönyv nélkül halott ügy a fajtatiszta kategória, és valószínűleg még fiatal, hogy két hónaposan versenyezzen (meg amúgy is most került hozzád, nem?).

2015. márc. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
nem most akartam versenyeztetni ,csak egy kósza kis ötlet volt mivel szép a cica :D
2015. márc. 29. 09:58
 26/27 Maxitabi ***** válasza:

23! Nekem is ugyanez jutott először eszembe.... Szerintem infarktust kapna a tenyésztő...

Kérdező! Minek a nyakörv a cicára?? Ugye csak felügyelettel megy ki?? Akkor meg felesleges-a csengő nálunk mindenkit meghülyített-elsősorban a cicát-és nem is ajánlják, másrészt meg kidörzsölheti a szőrt a nyakán.

Inkább chipet tetetnék bele, mikor oltásokra viszitek!!!

Amúgy cuki, sok örömet és türelmet hozzá, kezdetben utóbbira szükség is lesz!!:))

2015. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
nagyon cuki :D tényleg nagyon szép cica
2015. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!