Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet baja a cicamnak, ha...

Lehet baja a cicamnak, ha mindig csak tejet es kenyeret kap enni?

Figyelt kérdés
Mar regot csak tejet kap amiben kenyeret apritok, nagyon szereti de lehet ebbol valami betegsege?

2015. márc. 31. 12:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%
Minek van állatod, ha nem vagy képes neki normális ételt adni? Én legszívebben téged is tejbe áztatott kenyérrel etetnélek, kíváncsi lennék, ahogy félre állna a szád. Emiatt még fel is lehetne jelenteni állatkínzásért, bárcsak tudnám ki vagy te.... Tudom, kap kaját és ez óccsó... Pffff..
2015. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ja és elhiszem, hogy "nagyon szereti..." Mivel ki van éhezve, örül, ha kap kaját valamit. Szerencsétlen macska már mindennek örül...
2015. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nem,nem szereti a macskád a tejbe áztatott kenyeret!!!! Csak annyira éhes,hogy kénytelen megenni.

Ha nincs pénzed legalább olcsó minőségű de macskáknak való tápra,konzervre akkor legalább abból adj neki amit te eszel.

Gondolom te nem tejbe áztatott kenyéren élsz.

Javaslom ha már nincs pénzed akkor vegyél neki egy nagyobb kiszerelésű macska tápot pár száz forintért amit betudsz keverni neki azzal az étellel amit ti főztök otthon így azért jóval táplálóbb és laktatóbb ételt kap mit a tejbe áztatott kenyér...

2015. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 hollófernyiges ***** válasza:
14%

Mielőtt keresztre feszítenétek a kérdezőt, tulajdonképpen nem művel olyan ördögi dolgot. A tej tele van fehérjével és zsírral és ha nem f*sik tőle a macska mint a gép (ami talán feltűnt volna a gazdának, vagy ha feltűnt, akkor attól van) akkor a laktózt is tolerálja (nem minden macska laktózérzékeny). Szénhidrát is kell neki, a bolti tápokban is 30-70%-ban keményítő van. Ezzel együtt tényleg nem ártana adni neki egy kis húst, konyhai maradékot, tápot is.

[link]

2015. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Koszonom a vallaszokat. Mostantol raszoktatom a tapokra (eddig is probaltam, de nem szerette, amugy kinti cica), es megprobalom hatha szereti a huskonzervat az csak sem arthat! :)
2015. márc. 31. 15:33
 16/23 anonim ***** válasza:
Biztosan szereti a rendes kaját, ne izgulj : DDD
2015. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
50%

Hollófrigyesnek:


Való igaz, hogy a tejben van fehérje, csak az nem állati fehérje, ezért a macska szervezete nem tudja megfelelően hasznosítani.

2015. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"a tejben van fehérje, csak az nem állati fehérje"


Nem állati fehérje? A tehén nem állat?

2015. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 hollófernyiges ***** válasza:
22%

"az nem állati fehérje"


Jajj :)

2015. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Én kérdeztem, hogy kinti vagy benti cica-e...

Ha kinti cica, ne foglalkozz a sok dilettáns hülye mániákussal, az a macska 100% hogy vadászik nap mint nap és megkap minden tápanyagot, amire szüksége van, sokkal minõségibb formában, mint egy bolti húskonzerv... tõled csak simizést kér és kedveskedést... nekem 4 macskám van, abból 2 gyakorlatilag nem eszik itthon, a többi is csak kedveskedést vár el, mégis jól tápláltak mindannyian...

2015. ápr. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!